"Bērnu, Jauniešu un Vecāku žūrija 2017" aicina: VĒRTĒ un LAIMĒ !

Vēl 2 nedēļas var aizpildīt elektronisko Lasīšanas veicināšanas programmas "Bērnu, Jauniešu un Vecāku žūrija 2017"  vērtēšanas anketu!

Tā ir lieliska iespēja  izteikt  savas domas un vērtējumus par izlasītajām kolekcijas grāmatām.

Anketas vizuālais veidols un jautājumi ir sastādīti domājot par katru lasītāju vecuma grupu: 5+ ; 9+ ; 11+ ; 15+ un Vecāki.

• Aizpildot anketu jāizmanto bibliotēkas kods (Valmieras bibliotēkai tas ir CGVHT).
  • Pēc anketu aizpildīšanas visi dalībnieki saņems LNB stilīgas aproces pateicībā par iesaistīšanos grāmatu vērtēšanā (pieteikties pie bibliotekāra). Šogad tiek piedāvāta lieliska iespēja iegūt kādu vērtīgāku balvu - LAIMĒT KĀDU NO 3 TALLINK KRUĪZA CEĻOJUMA RĪGA-STOKHOLMA-RĪGA DĀVANU KARTĒM A KLASES KAJĪTĒ (1-4 PERSONĀM). IZLOZĒ PIEDALĪSIES VISAS AIZPILDĪTĀS ANKETAS!

LAI VEICAS!