Jaunākās grāmatas un abonētā prese

                  

                         Grāmatu jaunumi – decembris*                                                  Abonētā prese 2023

                         

     Jaunieguvumu ARHĪVS                                                                                    Žurnālu ARHĪVS                                                                                      

*Jaunieguvumu saraksts kļuvis pārskatāmāks, vizuāli atraktīvāks un vieglāk lietojams:

1) Satura rādītājā, uzklikšķinot uz nodaļas nosaukuma, uzreiz nonāksiet atbilstošajā saraksta lapā. 

2) Jaunieguvumu nosaukumi un apraksti ir papildināti ar grāmatu vāciņu attēliem.

3) Uzklikšķinot izvēlnei "Uz e-katalogu", ikvienu grāmatu varēsiet ērti atrast bibliotēkas e-katalogā un ar bibliotekāra piešķirto lietotāja vārdu un paroli to rezervēt.

 

Uzklikšķinot uz norādes "šeit" zem grāmatas vāka attēla, nokļūsiet Valmieras novada bibliotēku kopkatalogā pie attiecīgās grāmatas.

 

Iesakām:

 

Izzinām Visuma noslēpumus

Bibliotēkā pieejamos eksemplārus skatīt šeit.                         

                           

What’s the universe made of? Where did everything come from? Lift the flaps in this fascinating book to reveal some of the amazing discoveries that astronomers and physicists have made in their quest to unlock the mysteries of the Universe. Curious young minds will be fascinated to discover planets, stars and galaxies and explore intergalactic space, with over 70 flaps to lift. Includes explanations of some of the biggest questions in the universe, including ‘What happened during the Big Bang?’ and ‘What lies out in the far reaches of space?’. A mind-expanding book sure to fascinate young space enthusiasts.

 

Iepazīstam valodu un vārdu bagātību

  

Bibliotēkā pieejamos eksemplārus skatīt šeit.

 

Kopš senseniem laikiem cilvēki izgudrojuši neskaitāmus veidus, kā sazināties ar vārdiem. Hieroglifi un haiku, zīmju valoda un Šekspīra soneti – jebkura valoda ir būtiska, lai apmainītos ar idejām. Šajā grāmatā sastapsim cilvēkus no visas pasaules, kuriem slavu atnesusi prasme domas ietērpt vārdos, un uzzināsim, kā ar valodas palīdzību varam padarīt pasauli labāku.

 

Neparastā Lapsspārņa stāsts

  

Bibliotēkā pieejamos eksemplārus skatīt šeit.

Ar Lapsspārni notiek kas savāds – viņa lielums mainās. Lapsspārnis kļūst te mazs, te atkal liels. Vai viņš būtu kaut ko dīvainu apēdis? Lasi, skaties un uzzini, kāpēc tādas pārvērtības. Stāsts, kas, iespējams, liks aizdomāties, vai tik neparastais Lapsspārnis nav viens no mums

 

Pārbaudām savu vērību un veiklību

  

Bibliotēkā pieejamos eksemplārus skatīt šeit.

5 spēles vienā. Ātrums, vērīgums, refleksi, 55 kārtis un tikai viens identisks simbols starp jebkurām divām kārtīm!  Instrukcija latviešu, lietuviešu un igauņu valodās. - Spēlētāju skaits: 2-6.

 

Muzejs grāmatas lappusēs

        

Bibliotēkā pieejamos eksemplārus skatīt šeit.   

Šis muzejs ir vienmēr atvērts un var lepoties ar iespaidīgāko koku kolekciju pasaulē, sākot no milzu baobabiem un majestātiskiem dižozoliem līdz pat citronkokiem un dekoratīvajām ābelēm, kas rotā mūsu dārzus. Kokiem ir nenovērtējama loma mūsu dzīvē, tie gādā par gaisu, ko elpojam, dod pārtiku, celtniecības materiālus un ārstniecības līdzekļus, iedvesmo mūs un spēcina. Apceļo zemeslodi, izstaigā mežus un iepazīsti visu pasaules reģionu kokus! Kad parādījās pirmie koki uz Zemes? Kā koki pielāgojas skarbiem klimata apstākļiem? Kā tie vairojas, sazinās savā starpā un sadarbojas ar sēnēm? Iepazīsti koku noslēpumaino un fascinējošo pasauli!

                                                         Nāc un izvēlies!