Valmieras bibliotēka meklē "Grāmatu karalieni 2021" (pagarināts iesniegšanas termiņš)

VIB BAN konkurss 2021

Jau 30. reizi Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļa izsludina konkursu „Mana grāmatu karaliene”, lai noteiktu, kura ir bijusi mūsu lasītāju iepriekšējā gada mīļākā grāmata.

Konkursa dalībniekiem ir jāizvēlas kāda no pēdējā gada laikā lasītajām grāmatām, jāuzraksta, jānofilmē, jāuzzīmē vai kā citādi jāpagatavo savu atsauksmi par to, kāpēc tieši šī grāmata ir pelnījusi kļūt par Karalieni. Konkursā piedalās un balvas saņem gan interesantākie darbiņi, gan tiek izvēlēta Grāmatu karaliene – tā kura saņem visvairāk lasītāju balsu.

Šogad konkurss norisinās līdz 23. aprīlim (ieskaitot).

Konkursa darbus iesniedz:

klātienē Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā (Cēsu ielā 4);
sūtot uz e-pastu: [email protected] (video vai konkursa darbu fotogrāfijas).
Konkursa NOLIKUMS.

Te apskatāmi daži no pagājušā gada konkursa darbiem "Mana Grāmatu karaliene 2020":

Zintis Dzvinko

Avelīna Estere Veinberga