"Valmieras puikas" pēc 100 gadiem

7.decembrī Valmieras integrētā bibliotēka atzīmē "Valmieras puiku dienu" par godu rakstniekam, grāmatas "Valmieras puikas" autoram Pāvilam Rozītim, kuram 1.decembrī aprit 127.jubileja.

Bibliotēka aicina:

Pl.11.00 Bērnu apkalpošanas nodaļā "Valmieras puikas pēc 100 gadiem - pilsētas skolu 9.klašu puišu tikšanās un prezentācijas "Mēs - Valmieras puikas ... esam, darām, domājam, lepojamies ...". Laipni aicināti arī atbalstītāji: meitenes, skolēnu vecāki, klases draugi.

Pasākumā piedalīsies:

• Ar vēsturisko stāstu par Valmieras puiku takām Valmierā - Ingrida Zīriņa no Valmieras muzeja;
  • Ivo Lakučs - par drosmīgo puišu sportu BMX Valmierā un pasaulē;
  • Andris Klepers - "Jaunam būt ..." par to Vidzemes Augstskolas pasniedzējs, Valmieras pašvaldības deputāts.

____________________________

7.decembrī pl. 17.30-20.30 norisināsies arī Vidzemes Augstskolas Studentu apvienības rīktos pasākums Orientēšanās "Valmieras puikām pa pēdām".

Vairāk uzzini ŠEIT.

____________________________

Pl. 19.00 iededzam uguntiņas pie Valmieras puiku pieminekļa.