Valmieras puiku diena - 1. decembris

1. decembrī Valmieras integrētā bibliotēka atzīmē "Valmieras puiku dienu", par godu rakstniekam, grāmatas "Valmieras puikas" autoram Pāvilam Rozītim, kuram 1. decembrī aprit 126 gadi.

Bibliotēka aicina:

• PLKST. 9.00   "Valmieras puikas pēc 100 gadiem" - pilsētas skolu 9. klašu puišu tikšanās:
    • stāsts par Valmieras puiku takām - Ingrīda Zīriņa - Valmieras muzeja Vēstures nodaļas vadītāja;
    • būt Valmieras puikam šodien - saruna un muzikāla uzruna - Alberts Rokpelnis - Valmieras muzeja vēsturnieks;
    • saruna par vīrišķību un atbildību - Sandris Brālēns - atvaļināts apakšpulkvedis, Beverīnas novada priekšsēdētājs.
  • PLKST. 14.00   "Droši, ātri, pārliecināti" puiši-tīņi tiekas ar Valmieras puiku - sporta žurnālistu Viesturu Saukānu, saruna par velosportu, autosportu un kartingiem.
  • PLKST. 17.00    pie skulptūras "Valmieras puikas" svecīšu iedegšana
  • PLKST. 17.30   "Pa Valmieras puiku pēdām sekos studenti" Stāstos dalīsies Ingrīda Zīriņa - Valmieras muzeja Vēstures nodaļas vadītāja.