Aicinām 3td e-GRĀMATU bibliotēkas lasītājus piedalīties konkursā

Hei, 3td.lv lasītāj! Šomēnes svinam 3td e-GRĀMATU bibliotēkas www.3td.lv 3 gadu jubileju un vēlamies arī savus lasītājus iepriecināt ar vērtīgām un skaistām dāvanām šajā mums visiem tik nozīmīgajā brīdī.

Aicinām piedalīties KONKURSĀ – sagatavot sirsnīgāko un interesantāko apsveikumu 3td e-GRĀMATU bibliotēkas www.3td.lv 3 gadu jubilejā!

Uzvarētāji saņems vērtīgas balvas – grāmatas papīra formātā no 3td bibliotēkas sadarbības izdevniecībām – Zvaigzne ABC, Apgāds Mansards, Prometejs, Latvijas Mediji un Jumava, suvenīrdāvanas no Kultūras informācijas sistēmu centra un PĀRSTEIGUMA BALVU no 3td platformas izstrādātāja – IT uzņēmuma Tieto Evry in Latvia!

Aicinām Latvijas publisko bibliotēku lasītājus, kuri lasa vai arī ir ieinteresēti lasīt e-grāmatas 3td e-grāmatu bibliotēkā, sagatavot virtuālus apsveikumus 3td bibliotēkai un publicēt tos soctīklos – Facebook, Twitter un Instagram, pievienojot mirkļbirku #3td3gadi

Apsveikumus var publicēt visu mēnesi līdz pat 31. janvārim ieskaitot. Aicinām sveicējus izpausties radoši – tas var būt:

• elektronisks attēls fotogrāfijas vai jebkura cita dizaina veidā (zīmējums, karikatūra, komikss);
  • audio vai video ieraksts (video sveicienus vēlams veidot horizontālā formātā), kurā var būt izteikts novēlējums, var būt izteikts viedoklis par 3td bibliotēku, stāsts par kādu īpašu e-grāmatu vai arī par savu e-grāmatu lasīšanas pieredzi.

Februāra sākumā žūrija, ko veidos 3td.lv bibliotēkas projekta komanda, noteiks 3x3 jeb deviņus interesantākos apsveikumus un šo apsveikumu autori saņems balvas. Visvisatraktīvākā un izteiksmīgākā sveiciena autoram – pārsteiguma balva no Tieto EVRY in Latvia.