Aicinām novērtēt apkalpošanas servisu

Valmieras integrētā bibliotēka piedalās ikgadējā kampaņā ar devīzi „Uzslavē labu servisu!”, kas noritēs no 3.marta līdz 31.martam.

Kampaņas „Uzslavē labu servisu!” laikā ikviens var novērtēt apkalpošanas kvalitāti, uzslavējot laipnu un pretimnākošu apkalpošanu, kā arī atsaucību dažādu problēmu risināšanā, vai arī paust savus ieteikumus apkalpošanas kvalitātes celšanai.

Šī gada kampaņas jauninājums ir kategorija „Uzlavē labu e-servisu”, kad īpaši aicina novērtēt virtuālās vides komunikāciju.

Uzslavēt varat gan apkalpošanas vietu, gan darbinieku, kas sniedzis viesmīlīgu apkalpošanu, pozitīvas emocijas vai sirsnīgu smaidu. Lai to izdarītu, varat aizpildīt anketas, kas atrodas Valmieras bibliotēkas 1. stāvā vai internetā www.labsserviss, kā arī zvanot (maksas zvans) vai sūtot sms uz Uzziņu dienesta 1188 informatīvo tālruni (sms cena ir 0,1 EUR).

11.aprīlī, kampaņas „Uzslavē labu servisu!” noslēguma pasākumā, tiks noskaidroti tie Latvijas uzņēmumi, kas būs parādījuši vislabākās kvalitātes apkalpošanu. Vērtējumu veidos klientu, ekspertu un kvalitatīvā pētījumā veikts vienots atspoguļojums par servisa kvalitāti. Šie uzņēmumi tiks īpaši izcelti un apbalvot ar Labsserviss.lv kvalitātes zīmi „Klienti mūs uzslavē 2014”.