Aicinām Vidzemes nevalstiskās organizācijas piedalīties Aktīvo iedzīvotāju fonda (AIF) projektu dienā Valmierā!

 

Aicinām Vidzemes nevalstiskās organizācijas piedalīties Aktīvo iedzīvotāju fonda (AIF) projektu dienā Valmierā! Tā būs iespēja gan uzzināt vairāk par AIF programmu, gan iespēja saņemt atbildes uz interesējošajiem jautājumiem gan par jau izsludināto Stratēģisko projektu konkursu vairākgadu projektiem un citiem plānotajiem AIF konkursiem. Projektu dienā notiks arī darbnīca par projektu domāšanu.

 

Gaidām Tevi Vidzemes AIF projektu dienās:

Valmierā: ceturtdien, 11. jūnijā, plkst.10.00, Valmieras integrētajā bibliotēkā (Cēsu 4);
Siguldā: piektdien, 12. jūnijā, plkst.10.00, Zaļās villas kvartālā (Krišjāņa Valdemāra 3);
Alūksnē: otrdien, 16. jūnijā, plkst.14.00, Alūksnes novada Sabiedrības centrā (Dārza 11);
Madonā: trešdien, 17. jūnijā, plkst.11.00, Madonas novada bibliotēkā (Skolas 12).

 

Piesakies dalībai šeit: http://ej.uz/AIFdienas

 

AIF projektu dienas notiks visos Latvijas reģionos – kopā 16 pilsētās (kopējais dienu saraksts pieejams šeit). Saistībā ar COVID-19 ierobežojumiem publisku pasākumu rīkošanā, pasākumu garums būs 3h un notiks telpās, kurās iespējams nodrošināt distanci. Lai saņemtu individuālu konsultāciju (klātienē vai attālināti) par projektu aktivitāšu plānošanu un projektu sagatavošanu, aicinām sazināties ar AIF reģionālo koordinatoru Vidzemē, Valmieras novada fonda pārstāvi Gundegu Siliņu, e-pasts: [email protected]; mob.tel.nr.: 20258200.

Jau informēts, ka līdz pat 29. jūlijam plkst. 14:00 notiek projektu pieteikumu pieņemšana pirmajā AIF Stratēģisko projektu konkursā. Tas ir konkurss biedrību un nodibinājumu vairākgadu projektiem demokrātijas kultūras un cilvēktiesību jomā ar īstenošanas periodu no 2 līdz pat 4 gadiem ar atbalstu vienam projektam līdz 105 000 eiro. Sekojoši 19. jūnijā tiks izsludināts nākamais - Rīcības projektu konkurss steidzamu un aktuālu interešu pārstāvības iniciatīvu un pilsonisko aktivitāšu īstenošanai. Šo projektu īstenošanas laiks ir no 2 līdz 12 mēnešiem ar atbalstu vienam projektam - līdz 10 000 eiro.

Savukārt šī gada jūlijā ir plānots izsludināt Kapacitātes projektu konkursu par kopējo summu 1 060 000 eiro, kura mērķis ir aktivitāšu īstenošana NVO nereģistrētu iedzīvotāju grupu un pilsoniski aktīvu indivīdu spēcināšanai, sadarbību veidošanai un tīklošanai, organizāciju finanšu ilgtspējas attīstībai. 2021. gada janvārī tiks izsludināts otrs Stratēģisko projektu konkurss, savukārt 2021. gada beigās arī otrs Kapacitātes projektu konkurss. Tāpat 2020. un 2022. gadā tiks izsludināti divi konkursi informatīvi izglītojošas kampaņas ieviesēja atlasei demokrātijas kultūras stiprināšanai Latvijā.

Uzzināt vairāk par Latvijas Aktīvo iedzīvotāju programmu, tās termiņiem, projektu konkursiem un pieejamo finansējumu iespējams Aktīvo iedzīvotāju fonda mājaslapā, kā arī AIF Facebook lapā. Tāpat aicinām sekot līdzi aktualitātēm Valmieras novada fonda mājaslapā un Facebook grupā “NVO Vidzemē”.

 

Papildu informācija:

Gundega Siliņa, Valmieras novada fonda projektu vadītāja

Aktīvo iedzīvotāju fonda Vidzemes reģiona konsultante

Tālrunis: 20258200; e-pasts: [email protected]

http://www.vnf.lv / Facebook.com/ValmierasFonds/

http://www.activecitizensfund.lv / Facebook.com/AktivoIedzivotajuFonds