A.Marnica lekcija "Ētiskais un estētiskais jeb saruna par labo un skaisto"

20. janvārī plkst. 17. 30 Valmieras integrētā bibliotēka aicina uz Latvijas Kultūras koledžas fotogrāfijas specializācijas vadītāja un pasniedzēja Arno Marnica lekciju 'Ētiskais un estētiskais jeb saruna par labo un skaisto".  Ieeja bez maksas

"Laikam ejot ir mainījusies izpratne par to, kas ir māksla un tās uzdevumiem. Pasaule ir piedzīvojusi arī plašu ētikas jautājumu transformāciju.  Neskatoties uz to, ka jēdzieni „ētiskais” un „estētiskais” šobrīd ir nošķirti viens no otra, to ietekme uz vizuālo komunikāciju ir cieši saistīta, tādēļ tie aplūkojami vienotā tēmā " - A. Marnics.

Arno Marnics ir fotogrāfs ar vairāk kā 25 gadu pieredzi. Piedalījies vairāk kā 30 grupu izstādēs un veidojis 4 personālizstādes. Daudzu radošos darbnīcu dalībnieks, organizators, konkursu žūriju dalībnieks un izstāžu kurators. Šobrīd vada Radošās fotogrāfijas specializāciju LKA Latvijas Kultūras koledžā. Ir Latvijas Kultūras akadēmijas, LKA Latvijas Kultūras koledžas un Informācijas Sistēmu Menedžmenta augstskolas docētājs. Publikācijas un recenzijas atrodamas fotokvartals.lv, delfi.lv, artteritory.lv un satori.lv.