Bibliotekāri - "Dzejas telšu" projekta sadarbības partneri

Līdz septembra izskaņai garāžās pie Valmieras Kultūras centra aicinām apmeklēt Dzejas teltis! Laipni palīgi (tostarp arī Valmieras integrētās bibliotēkas darbinieki!) Tev izstāstīs, kā, izmantojot mobilo telefonu vai planšetdatoru, atklāt dzeju un mākslu kā pārsteigumu. Atnāc!

No 1.septembra līdz mēneša izskaņai garāžās aiz Valmieras Kultūras centra ikviens aicināts apmeklēt Dzejas teltis. Tas ir īpašs piedzīvojums latviešu dzejas pasaulē, kas aizvedīs interaktīvā ceļojumā un atklās, kā dzeja pārtop mākslā, animācijā un mūzikā.

Teltīs atdzīvojas Ineses Zanderes, Kārļa Vērdiņa, Pētera Brūvera un Imanta Ziedoņa dzejoļi, kurus papildina gleznotājas Kristīnes Luīzes Avotiņas un Katrīnas Gailes, scenogrāfes Ievas Kauliņas, grafiti mākslinieka Tron Karton un fotogrāfa Pauļa Jakušonoka mākslinieciskais skatījums.

Katra telts ir kāda dzejoļa interpretācija. Izmantojot savu mobilo telefonu, ar Overly lietotnes palīdzību varēs ieraudzīt, kā dzejolis atklājas dažādos mākslas žanros un mūzikā. Būs pieejami arī planšetdatori, palīdzot dzejas interpretāciju apskatīt arī tiem interesentiem, kuri teltis apmeklēs bez viedtālruņa.

Dzejas teltis Valmierā, Rīgas ielas 10 pagalma garāžās būs atvērtas no 1. līdz 30.septembrim. Darba laiks: otrdiena, trešdiena, ceturtdiena, piektdiena, sestdiena no plkst. 12.00 līdz 19.00. Ieeja ir bez maksas.

Projekts tapis, pateicoties Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstam programmā “Latvijas skolas soma”.