Dzejas pasākums "Dvēseles pieskāriens"

 

Dzejas pasākums "Dvēseles pieskāriens" notiks 3. novembrī pl. 17.30 Valmieras integrētās bibliotēkas otrā stāva lasītavā uz brīvās skatuves "Dosim vārdu". Uzstāsies un savu dzeju lasīs:

Ingrīda Zepa (Gulbene) - ikdienā viņa runā skaitļu valodā, patīk mūzika, dziedāt, dejot, bet dzeju sākusi rakstīt ap 2006.gadu, pirmās dzejas rindas tapušas jau skolas gados. Šobrīd ir septiņu grāmatu līdzautore un šogad pirmo reizi, Limbažos, piedalījusies Anitas Ozolas jauno literātu saietā, pati uzskata, ka ir iedzimts talants no Tēva māsas (Zelma Breikša dzim. Ezerniece), kura bijusi rakstniece.

Aija Balode-Šilde (Valmiera) - dzimusi militāriste, bet sirdī un dvēselē ar mākslinieka radošumu. Raksta dzejoļus no 13 gadu vecuma, šobrīd ir divu grāmatu "Jūtu okeāns" un "Dvēseles pieskāriens" līdzautore, mīl mūziku, sportu, cilvēkus un dabu.

Inese Apsāne (Koknese) par sevi saka: "Es dzīvoju tepat... tepat... starp jums... kur ļaudis pilsdrupas un Likteņdārzu apciemo, kur Pērsīte un Daugava tiek iekaltas ledus stingumā. Ir uzticīga cilvēkiem, dabai, dzejai, kuru raksta no skolas laikiem ar pārtraukumiem. Šobrīd piecu grāmatu ("Sirds kā vijole skan", "Mīlas vēstījums", "Ziedos sadeg pavasaris", "Dvēseles pieskāriens", "Dāliju sapnis") līdzautore.

Klausītājus ar mūzikas pavadījumu patīkami iepriecinās Kaspars Krastiņš (Rīga) - namdaris, galdnieks un amatnieks, bet sirdī un dvēselē - romantisks mūziķis, dziedātājs, komponists un dzejnieks. Līdzautors grāmatai "Trīs vārdi"... 

Visi mīļi gaidīti, ieeja brīva.