EBSCO datubāzu izmēģinājums: HOBIJI, VESELĪBA, PĒTĪJUMI

 

Līdz šī gada 11. novembrim Valmieras integrētās bibliotēkas klientiem papildus jau tagad pieejamām EBSCO datubāzēm ir iespēja izmēģināt vēl dažas - par hobijiem, veselību un pētījumiem.

 

Pieeja datubāzēmHTTP://SEARCH.EBSCOHOST.COM no visiem Valmieras bibliotēkas datoriem vai pieslēdzoties savā mobilajā ierīcē ar bibliotēkas IP adresi.

 

 

  • HOBIJI un AMATNIECĪBA. "Hobbies & Crafts Reference Center" datubāzē ikviens entuziasts atradīs saviem hobijiem (māksla un amatniecība, kolekcionēšana, mājas un dārzs, rokdarbi bērniem, modeļu veidošana, atpūta brīvā dabā un iekštelpās, tekstilizstrādājumi, zinātne un tehnoloģijas u.c.) atbilstošas idejas un detalizētas instrukcijas, kas publicētas vadošajos hobiju un amatniecības žurnālos un grāmatās. Pieejams pilns publikāciju teksts.

https://search.ebscohost.com/login.aspx?authtype=ip,uid&custid=s6188832&profile=hcrc&groupid=valmiera  

 

 

  • ZINĀTNISKIE PĒTĪJUMI. "Science Reference Center" piedāvās ko piemērotu katra pētnieka vajadzībām. Datubāze satur pilnu tekstu publikācijas no simtiem zinātnisku žurnālu, enciklopēdiju, uzziņu grāmatu un plašu augstas kvalitātes zinātnisko attēlu kolekciju. Tematiskais aptvērums: bioloģija, ķīmija, zemes un kosmosa zinātne, enerģētika, vides zinātne, tiesu medicīna, veselība un medicīna, zinātnes vēsture, matemātika, fizika, zinātne un sabiedrība, karjera zinātnē, zinātnieki, savvaļas dzīvnieki u.c.

https://search.ebscohost.com/login.aspx?authtype=ip,uid&custid=s6188832&profile=scirc&groupid=valmiera

 

 

  • VESELĪBA. "Consumer Health Complete" nodrošina pētniekus ar saturu, kas aptver visas svarīgākās veselības un labsajūtas jomas, sākot no vispārpieņemtās medicīnas līdz daudzām papildu medicīnas iespējām.

https://search.ebscohost.com/login.aspx?authtype=ip,uid&custid=s6188832&profile=chc&groupid=valmiera

  

 

Ja kāda no piedāvātajām datubāzēm šķiet īpaši saistoša, lūdzam sazināties ar mums, rakstot [email protected]