Fotogrāfiju izstāde "Īslande"

 

ĪSLANDE

 

Valmieras Integrētajā bibliotēkā (Cēsu ielā 4) līdz 2019.gada 29.martam skatāma izstāde “Īslande”.

 

Īslande - mēness plašie līdzenumi, pārdabiskās krāsas, neseno izvirdumu pēdas, dusošie ledus monumenti, kurus modināt cenšas skaļie Atlantijas okeāna ūdeņi. Tā ir daba, kas neatstās nevienu vienaldzīgu. Spontānā aizraušanās un unikālā pieredze - to nav iespējams atrast kādā citā Eiropas vietā.

Piedzīvo Īslandi caur mūžīgu veidolu, elpu aizraujošu dabas pieskārienu un modernu dizainu. SmArts.studio piedāvā savu skatu uz Īslandi, apvienojot tās apvāršņus ar apģērbiem no dizaineres Baibas Ladigas. Apvienotais projekts piedāvā ne tikai atklāt apbrīnojamo šis zemes dabu, bet arī to, kā tā var tikt ietverta modes pasaulē. Un, protams, šim uzdevumam bija neiespējami atrast vēl oriģinālākus apģērbus, kā Baibas Ladigas konceptuālo modes dizainu.

SmArts.studio - divi cilvēki, kas dala kopīgu kaislību fotografēt, kaislību, kas kopumā ir pilnveidojusies 15 gadus, lēnām augot no nejaušu skaistu dabas skatu iemūžināšanas, tiecoties uz kaut ko lielāku, iespadīgāku, lai spētu sevi izpaust. Cilvēkiem, kas redz pasauli kā mēs, nav nepieciešams sarunāties - tikai fotografēt. Fotografēt, lai paustu savu attieksmi, sapņus un vīziju.

Baiba Ladiga – Kobayashi (brand Baiba Ladiga) ir koncepta dizainere no Rīgas, Latvijas. Viņa ir absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmiju 2004. gadā. Piecus gadus strādājusi par modes dizaina pasniedzēju Šanghajā, kā arī darbojusies kā ārštata dizainere, stilizējot un ilustrējot dažādus projektus. Pirms trim gadiem tika dibināts "ready-to-wear" zīmols: "Baiba Ladiga". Iedvesmojoties no arhitekūras un minimālisma, apģērbos pārsvarā dominē melnā un baltā krāsa. Apģērbi tiek radīti no tādiem dabīgiem materiāliem, kā vilna, lins un kokvilna. Zīmols koncentrējas uz izturīgu apģērbu radīšanu, kuru veidošanā netiktu piesārņota vide, tiktu izmantoti pārstrādāti un pārstrādājami materiāli. Šobrīd Baibas Ladigas modes kolekcijas tiek pārdotas Eiropas Savienībā un Japānā, un viņas avangardiskos apģērbus nēsā tāda stila ikona, kā Lily Gatins.

 

 

 

Papildus informācija:

Karlīne Cercina

mob.26169449

[email protected]