Grāmatu izstāde: Pieradini digitālo pasauli!

Jautāsiet, kā tad digitālajā laikmetā bez sociālajiem tīkliem un dažādām komunikācijas platformām? Nu nekādi! Visiem, kuri šajā lauciņā rosās bieži un labprāt, kā arī tiem, kuri tā kā gribētu, bet vēl īsti nevar saņemt drosmi ienirt tīmeklī, Valmieras integrētā bibliotēka ir sagatavojusi grāmatu izstādi "Pieradini digitālo pasauli". Mazliet no visa: tehniski padomi, mākslinieciskās sevis prezentēšanas prasmes, savstarpējo attiecību un privātuma filozofija, digitālais detokss pagurušajiem.

Grāmatas izsniedzam interesentiem līdzi uz mājām.

Ieskatam:

Es par tevi zinu visu : stāsti

Tomass Feibels

Pēc ballītes Nīna sāk saņemt simtiem īsziņu un zvanu no nezināma numura, viņai uz mājām piegādā lietas, ko meitene nav pasūtījusi, un kāds ielaužas skolas datorsistēmā, uzdodot sevi par Nīnu. Vai stalkers ir meitenes bijušais puisis Līmo, kas meklē atriebību? Policija nevar to pierādīt... Par laimi, Nīna satiek iejūtīgo un pievilcīgo Benu, kas viņai cenšas palīdzēt. Bet vai Benam tiešām var uzticēties?

Eksemplāri bibliotēkā

Mājās : īsa privātās dzīves vēsture

Bils Braisons

Asprātīgs un aizraujošs ceļojums cilvēka komforta meklējumu vēsturē.

Eksemplāri bibliotēkā

Drošība internetā : praktiski ieteikumi un noderīgi padomi

Eksemplāri bibliotēkā

Facebook efekts : stāsts par uzņēmumu, kas apvieno visu pasauli

Deivids Kērkpatriks

Deivids Kirkpatriks, sadarbojies ar Facebook vadošajiem darbiniekiem un vadītājiem, ieskaitot pašu uzņēmuma dibinātāju Marku Cukerbergu, lai iedziļinātos kompānijas vēsturē, izprastu tās ietekmi uz mūsu ikdienas dzīvi, uzsverot galveno sociālās vietnes un vadītāja priekšplānā izvirzīto konceptu – padarīt pasauli atklātāku, nevis pārvērst Facebook par ienesīgu uzņēmumu.

Eksemplāri bibliotēkā

Социальные сети для ржавых чайников

Любовь Левина, Ольга Бойкова

Все эти возможности легко доступны через всемирную сеть Интернет.

Rakstīt par būtisko

Natālija Goldberga

Autore māca rakstīt radoši, uzsverot, ka rakstīšana palīdz iedziļināties savā dzīvē.

Eksemplāri bibliotēkā

Saskarņu māksla : datori, grafika, dizains

Matīss Kūlis

Ir pagājuši 42 gadi kopš tā brīža, kad pirmoreiz tika izstrādāta lietotāja grafiskā saskarne. Tas ir bijis kā maratons, ko mākslinieki un datoristi ir noskrējuši no robustu pikseļu pasaules līdz fotoreālistiskam attēlojumam. Šajā laikā tika sasniegta grafiskā brīvība, kam seko Lielo eksperimentu laiks mūsdienās. M. Kūļa grāmata ir stāsts par šo maratonu. Stāsts par saskarņu vēsturi, grafikas dizainu un cilvēkiem.

Eksemplāri bibliotēkā

Brīvroku mamma : ieteikumi vecākiem, kā nolikt malā telefonu, sadedzināt veicamo darbu sarakstu un pārstāt tiekties pēc pilnības, lai piedzīvotu patiesi būtisko!

Reičela Meisija Steforda

Brīvroku pieeja nenozīmē atteikties no tehnoloģijām vai atstāt novārtā darbu un pienākumus. Brīvroku pieeja nozīmē dāvāt nedalītu uzmanību cilvēkiem, ar ko esam kopā, un mirklim, kurā dzīvojam.

Vientulība tīmeklī : romāns

Janušs Leons Višņevskis