Grāmatu izstāde: Pieradini digitālo pasauli!

 

Jautāsiet, kā tad digitālajā laikmetā bez sociālajiem tīkliem un dažādām komunikācijas platformām? Nu nekādi! Visiem, kuri šajā lauciņā rosās bieži un labprāt, kā arī tiem, kuri tā kā gribētu, bet vēl īsti nevar saņemt drosmi ienirt tīmeklī, Valmieras integrētā bibliotēka ir sagatavojusi grāmatu izstādi "Pieradini digitālo pasauli". Mazliet no visa: tehniski padomi, mākslinieciskās sevis prezentēšanas prasmes, savstarpējo attiecību un privātuma filozofija, digitālais detokss pagurušajiem.

 

Grāmatas izsniedzam interesentiem līdzi uz mājām.

Ieskatam:

 

Es par tevi zinu visu : stāsti

 

Tomass Feibels

 

Pēc ballītes Nīna sāk saņemt simtiem īsziņu un zvanu no nezināma numura, viņai uz mājām piegādā lietas, ko meitene nav pasūtījusi, un kāds ielaužas skolas datorsistēmā, uzdodot sevi par Nīnu. Vai stalkers ir meitenes bijušais puisis Līmo, kas meklē atriebību? Policija nevar to pierādīt... Par laimi, Nīna satiek iejūtīgo un pievilcīgo Benu, kas viņai cenšas palīdzēt. Bet vai Benam tiešām var uzticēties?

 

Eksemplāri bibliotēkā

Mājās : īsa privātās dzīves vēsture

 

Bils Braisons

 

Asprātīgs un aizraujošs ceļojums cilvēka komforta meklējumu vēsturē.

 

Eksemplāri bibliotēkā

Drošība internetā : praktiski ieteikumi un noderīgi padomi

 

Eksemplāri bibliotēkā

Facebook efekts : stāsts par uzņēmumu, kas apvieno visu pasauli

 

Deivids Kērkpatriks

 

Deivids Kirkpatriks, sadarbojies ar Facebook vadošajiem darbiniekiem un vadītājiem, ieskaitot pašu uzņēmuma dibinātāju Marku Cukerbergu, lai iedziļinātos kompānijas vēsturē, izprastu tās ietekmi uz mūsu ikdienas dzīvi, uzsverot galveno sociālās vietnes un vadītāja priekšplānā izvirzīto konceptu – padarīt pasauli atklātāku, nevis pārvērst Facebook par ienesīgu uzņēmumu.

 

Eksemplāri bibliotēkā

Социальные сети для ржавых чайников

 

Любовь Левина, Ольга Бойкова

 

Все эти возможности легко доступны через всемирную сеть Интернет.

 

Eksemplāri bibliotēkā

Rakstīt par būtisko

 

Natālija Goldberga

 

Autore māca rakstīt radoši, uzsverot, ka rakstīšana palīdz iedziļināties savā dzīvē.

 

Eksemplāri bibliotēkā

Saskarņu māksla : datori, grafika, dizains

 

Matīss Kūlis

 

Ir pagājuši 42 gadi kopš tā brīža, kad pirmoreiz tika izstrādāta lietotāja grafiskā saskarne. Tas ir bijis kā maratons, ko mākslinieki un datoristi ir noskrējuši no robustu pikseļu pasaules līdz fotoreālistiskam attēlojumam. Šajā laikā tika sasniegta grafiskā brīvība, kam seko Lielo eksperimentu laiks mūsdienās. M. Kūļa grāmata ir stāsts par šo maratonu. Stāsts par saskarņu vēsturi, grafikas dizainu un cilvēkiem.

 

Eksemplāri bibliotēkā

Brīvroku mamma : ieteikumi vecākiem, kā nolikt malā telefonu, sadedzināt veicamo darbu sarakstu un pārstāt tiekties pēc pilnības, lai piedzīvotu patiesi būtisko!

 

Reičela Meisija Steforda

 

Brīvroku pieeja nenozīmē atteikties no tehnoloģijām vai atstāt novārtā darbu un pienākumus. Brīvroku pieeja nozīmē dāvāt nedalītu uzmanību cilvēkiem, ar ko esam kopā, un mirklim, kurā dzīvojam.

 

Eksemplāri bibliotēkā

Vientulība tīmeklī : romāns

 

Janušs Leons Višņevskis

 

Eksemplāri bibliotēkā