Grāmatu izstāde "Sapņotājiem pieder pasaule!"

Grāmatu izstāde "Sapņotājiem pieder pasaule!"

 

"Vēlme kļūt par uzņēmēju sākas no vilkmes - mainīt pasauli, atrisināt problēmu vai radīt kaut ko jaunu. To var saukt par uzņēmēja gēnu vai dzīves uztveri - līdzīgi kā Dullais Dauka sapņoja par horizonta līnijas sasniegšanu, arī cilvēks, kurš vēlas kļūt par uzņēmēju, ir sapņotājs. Sapņotājs, kurš redz mērķi un meklē, kā to īstenot." /LIAA/

Par veiksmes stāstu var kļūt gan uzņēmēja pieredze, gan ikviens cits sapnis, kura piepildīšana sniedz gandarījumu un bagātina pasauli ar jaunu skatījumu un pievienoto vērtību. Valmieras integrētās bibliotēkas 1.stāvā ir iekārtota izstāde, kas aicina iedvesmoties no aizraujošu personību dzīvesstāstiem, piedzīvojumiem un padomiem.

 

Grāmatas izsniedzam līdzi uz mājām. Mazam ieskatam:

 

Koraļļu pils : Edvarda Liedskalniņa dzīves stāsts un neatminētais noslēpums

 

Andris Stavro

 

ASV Floridas pussalā pie Maiami atrodas pasaulslavens megalīts. Tā ir Koraļļu pils, kuru apmēram no 1920. līdz 1940.gadam uzcēla latvietis Edvards Liedskalniņš (1887-1951) kā veltījumu dzimtenē palikušajai līgavai. Līdz šai dienai nav zināms, kā viņš spēja izcirst un pārvietot desmitiem tonnu smagas koraļļu figūras.

 

Pasūtīt e-katalogā

 

Ej un dari : dzīves mācības

 

Ričards Brensons

 

Visa grāmata rakstīta no autora personīgās pieredzes, un viņa rakstīšanas stils ir neformāls, kas padara lasāmvielu saistošu un viegli uztveramu. Ričards Brensons grāmatā dalās ar savu biznesa pieredzi, kā arī ar pieredzi, ko guvis dažādos dzīves izaicinājumos kā, piemēram, traucoties pa Atlantijas okeānu ar kuteri, vai lidojot ar gaisa balonu pāri Klusajam okeānam un apkārt zemeslodei. Autors ļāva ieskatīties arī savā bērnības dzīvē, kā viņš un viņa māsa tika audzināti, kā vecāki sniedza viņam atbalstu, kad tas bija īpaši nepieciešams un stāsta par to, kā viņš ir kļuvis par tādu cilvēku, kāds viņš ir šodien.

 

Pasūtīt e-katalogā

 

Es esmu brīnumsieviete

 

Elena Beilija


Iedvesmojies no pasaules izcilāko sieviešu interesantajiem dzīvesstāstiem un pārsteidzošajiem sasniegumiem! Seko viņu piemēram un izmēģini arī dažādas aizraujošas nodarbes! Iztēlojies, ka tu līdzīgi Amēlijai Ērhārtai lido pāri Atlantijas okeānam, prāto par filozofiskiem jautājumiem kopā ar Hipatiju un veic aizraujošus eksperimentus kā Marija Kirī.

 

Pasūtīt e-katalogā

 

Smagāks par debesīm : Kurta Kobeina biogrāfija

 

Čārlzs R. Kross

 

Šī biogrāfija balstīta vairāk nekā četrsimt intervijās, izpēte veikta četrus gadus, turklāt autoram bijusi ekskluzīva pieeja Kobeina nepublicētajām dienasgrāmatām, dziesmu tekstiem un ģimenes fotogrāfijām, kā arī plašam dokumentu klāstam.

 

Pasūtīt e-katalogā

 

Tas ir Magrits

 

Patricija Olmera 

 

Bagātīgi ilustrētā grāmata saistošā un dinamiskā formā iepazīstina ar mākslinieka biogrāfiju, kā arī ļauj uzzināt vairāk par viņa ievērojamākajiem darbiem un tajos ietvertajām nozīmēm.

 

Pasūtīt e-katalogā

 

Dans la maison [DVD] = Mājā : trilleris

 

Režisors: Francois Ozon

 

Filma "Mājā" ir stāsts par 16 gadus vecu jaunekli, kurš izmantojot sava klasesbiedra uzticību, apraksta viņa mājā notiekošo esejās, ko iesniedz literatūras pasniedzējam. Apdāvinātā un neprastā audzēkņa talants aizrauj skolotāju, bet puiša iejaukšanās svešā mājā izraisa nekontrolējamu notikumu virkni...

 

Pasūtīt e-katalogā

 

Cinītis

 

Sandra Kalniete

 

Atmiņu krājums par Latvijas diplomātiskā dienesta izaugsmi kopš 1990. gada un politiķes personīgo pieredzi, piedaloties tā attīstībā. Grāmata aizved lasītājus aizved netālā pagātnē – pagājušā gadsimta deviņdesmitajos gados, kad kā fēnikss no pelniem atdzima Latvijas ārlietu dienests. Darbā netrūkst humora, veselīgas paškritikas un pašironijas, atminoties laikus, kad neatkarību atguvušajā Latvijā diplomātijas dienests radās praktiski tukšā vietā. Darbā apkopotas daudzas vēstures liecības, kas spilgti ilustrē autores bagātīgo diplomātes pieredzi un misijas apziņu, Latviju atgriežot starptautiskā apritē.

 

Pasūtīt e-katalogā

 

Septiņdesmit pasaules izcilākie ceļojumi

 

Pasūtīt e-katalogā

 

Tie trakie gleznotāju gadi : atmiņas par laikabiedriem un Mākslas akadēmiju

 

Kārlis Neilis

 

Gleznotāja Kārļa Neiļa atmiņu grāmata, kas, sirsnīga humora pilna un iztēli rosinoša, uzbur lasītāja acu priekšā 20. gs. 20. un 30. gadu Latvijas mākslas pasauli — Mākslas akadēmiju, tās pasniedzējus un studentus, „darbaudzinātājus” dekorāciju darbnīcās (vispirms jau Operu un košās krāsās zīmēto Niklāvu Strunki), mākslas dzīvi metropolē Rīgā un dzimtajā Tukumā kopā ar draugiem Leonīdu Āriņu un Ansi Artumu utt. Grāmata pirmoreiz izdota 1986. gadā, autoram dzīvojot emigrācijā.

 

Pasūtīt e-katalogā

 

Kā dzīve imitē šahu

 

Garijs Kasparovs

 

Grāmatā "Kā dzīve imitē šahu" izcilais šaha lielmeistars un politiķis stāsta par mācību, ko guvis, atrazdamies pasaules visintelektuālākās spēles pašās virsotnēs, par stratēģiskajiem noslēpumiem, kuri ikvienam var palīdzēt gūt panākumus ne vien šahā, bet arī biznesā, politikā un ikdienas dzīvē.

 

Pasūtīt e-katalogā

 

 

Izmēģini ko jaunu - ar bibliotekāra piešķirtajiem autorizācijas datiem pasūti grāmatas bibliotēkas e-katalogā! Tas ir viegli un ērti - ieskaties video pamācībā.