Gulbenes mākslas plenēra izstāde

 

Valmieras integrētajā bibliotēkā no 2.jūnija līdz 30.jūnijam būs apskatāma Gulbenes mākslas plenēra gleznu izstāde.

 

2016.gadā no 25.jūlija līdz 30.jūlijam Gulbenē norisinājās Gulbenes glezniecības un foto plenērs. Plenēru organizēja Valmieras Kultūras un mākslas fonds sadarbībā ar Gulbenes pilsētas domi.

 

Gulbene vienmēr ir bijusi stabila savās vērtībās. Grezni pils parki, dzelzceļa infrastruktūra, pilsētas zaļā zona izgreznota ar bronzas skulptūrām, ainava un “mūžīgā uguns”. Jāatzīst, ka katra pilsēta ir ar savu stāstu un nostaļģiju – Gulbene mums ir īpaši tuva, jo Valmieras Kultūras un mākslas fonda valdes loceklis Normunds Cercins ir dzimis un audzis Gulbenē. Tieši pilsētas iekšējās pasaules atklāšana ir tas, kas māksliniekus uzrunā un ļauj radīt patiesus un liecībās balstītus mākslas darbus.

Jūlija beigās uz Gulbeni tika ielūgti astoņi gleznotāji un divi fotogrāfi, kuri piecas dienas gleznoja un iemūžināja Gulbeni mākslas darbos.

 

Valmieras integrētās bibliotēkas telpās varat aplūkot šādu mākslinieku darbus: Anitra Bērziņa, Līga Jaunzeme, Katrīna Gaile, Ilze Rēvalde, Vladimirs Babkins un Andrejs Severetņikovs

 

DARBU SARAKSTS:

1.STĀVS

1. Ilze Rēvalde

2. Ilze Rēvalde

3. Līga Jaunzeme

4. Līga Jaunzeme

5. Katrīna Gaile

6. Katrīna Gaile

7.Katrīna Gaile

 

2.STĀVS

8. Anitra Bērziņa

9. Anitra Bērziņa

10. Katrīna Gaile

11. Katrīna Gaile

12. Vladimirs Babkins

13. Andrejs Severetnikovs

14. Līga Jaunzeme

15. Andrejs Severetnikovs

 

 

Papildus informācija:

Karlīne Cercina; mob.26169449; [email protected]