Ielūgums uz pasākumu "Hamleta vārdi. Klasika un teksts Oļģerta Krodera interpretācijā"

Labdien, pavasarī! Valmieras bibliotēka aicina interesentus uz Dr.art. Vēsmas Lēvaldes priekšlasījumu "Hamleta vārdi. Klasika un teksts Oļģerta Krodera interpretācijā".

Pasākums paredzēts trešdien, 11.aprīlī plkst. 17.30 Valmieras integrētajā bibliotēkā, Cēsu ielā 4. Ieeja bez maksas.

Informācija par grāmatu: Priekšlasījums pamatojas uz teātra zinātnieces Vēsmas Lēvaldes pētījumu par leģendāro latviešu režisoru Oļģertu Kroderu. Balstoties teorētiskajās zināšanās, praktiskajā teātra darba pieredzē, talantīgā interpretācijas spējā, arhīva materiālu studijās, kā arī skrupulozā darbā ar literāro tekstu un izrāžu režijas eksemplāriem, Vēsmas Lēvaldes pētījums piedāvā aizraujošu ceļojumu režisora radošajā laboratorijā, teksta pārtapšanā no rakstīta vārda runātā un literārā sacerējuma ceļā līdz skatuvei. Grāmatā iekļautas arī intervijas ar Oļģertu Kroderu un aktieriem Rihardu Rudāku un Jāni Makovski.

Pasākums notiek Valmieras mākslas dienu 2018' "Dzimšana" ietvaros.