Iesakām vebināru “6 efektīvas metodes kā izvairīties no teksta aizmiršanas publiskās runas laikā”

 

Valmieras integrētās bibliotēkas darbinieki mācās attālināti. Iesakām bezmaksas vebināru “6 efektīvas metodes kā izvairīties no teksta aizmiršanas publiskās runas laikā”. Bibliotekāri šo vebināru atzīst par noderīgu savā darbā, tāpēc ar autoru atļauju dalāmies ar visiem interesentiem.

 

 “6 efektīvas metodes kā izvairīties no teksta aizmiršanas publiskās runas laikā”.

Atrodoties publikas priekšā vai jebkurā citā atbildīgā situācijā, dabīga, cilvēciska izturēšanās ir gandrīz neiespējama - cilvēki nobloķējas, sastingst un nespēj adekvāti uzvesties. Teksta aizmiršana ir ļoti raksturīga šādām situācijām un ir viena no lielākajām publiskās runas fobijām. Režisors Viesturs Meikšāns 30 minūtēs izstāstīs, kā izvairīties no šādām situācijām un ko darīt, ja tomēr mums pazūd doma publiskas uzstāšanās laikā.

Pieteikties var šeit: https://ej.uz/kuw7.

 

Līdz 30. aprīlim bez maksas tiek piedāvātas arī 3 režisora Viestura Meikšāna publiskās runas online lekcijas “Kā noturēt publikas uzmanību”, “Kā izveidot spēcīgu runas struktūru”, “Kā kontrolēt uztraukumu publiskās runas laikā”. 

Kopā 7,5 stundu materiāls sadalīts 3 izglītojošās un izklaidējošās lekcijās par publisko runu. Jūs dzirdēsiet vairākus publiskās runas paraugus un piemērus par publisko runu latviešu valodā. Lekcijas ir blīvas ar ieteikumiem, trikiem, stāstiem, novērojumiem, kurus uzreiz var pielietot savās prezentācijās. Jūs uzzināsiet visu sākot no sīkiem trikiem darbā ar tekstu, līdz ilgtermiņa plānam pārliecības zonas izveidošanai.

Pieteikties var šeit: https://ej.uz/utva.

 

Iesakām arī:

  • Zanes Daudziņas interviju par balsi, tās ietekmi uz cilvēkiem “Balss = atraktīva cilvēka galvenais noslēpums” - https://ej.uz/rbkq;

  • Zane Daudziņa lasa pirmo latviešu grāmatu par runas mākslu - Vilis Plūdons “Deklamācija”. Šī unikālā grāmata ir izdota 1905. gadā un pašlaik ir pieejama tikai vecajā latviešu drukā. Zane Daudziņa padara to tagad pieejamu jebkuram - https://ej.uz/fyv6;

  • Rakstu “11 ieteikumi, ko darīt pirms kāpšanas uz skatuves”. Šis ir ieskats tiešsaistes kursā “Storytelling”, kurš sāksies jau drīz - https://bit.ly/3aVFdHm.

 

Runas skola piedāvā arī citus kursus tiešsaistē.

 

Vairāk par Runas skolu:

Mājas lapa: www.runasskola.lv

Tālrunis: 28292204

E-pasts: [email protected]