Izmēģini e-grāmatas krievu valodā! Читайте электронные книги на русском языке!

• Turpini lasīt e-grāmatas un e-žurnālus krievu valodā! Pagarināta piekļuve datubāzei BiblioRossica līdz 14. jūnijam!

Raksti uz [email protected], saņem autorizācijas datus un lasi e-grāmatas no mājām!

BiblioRossica (www.bibliorossica.com) ir mūsdienīga elektroniska bibliotēku sistēma, kas paredzēta pētniekiem, pasniedzējiem un studentiem. Tajā pārstāvētas zinātniskās un mācību literatūras kolekcijas humanitārajās, tehniskajās un dabas zinātnēs. BiblioRossica katalogs regulāri tiek papildināts, un šobrīd tajā pieejami vairāk nekā 20 000 izdevumu, kuri apvienoti pamata, speciālajās un izdevēju kolekcijās, kā piemēram, mācību literatūra, vadošo Krievijas zinātnisko izdevniecību literatūra, vecumposmu psiholoģija, nanotehnoloģijas, bioekeoloģija, menedžments mākslas un kultūras sfērās, pedagoģija, arhitektūra un urbānistika, kā arī citās disciplīnās. Lasi krievu un angļu valodās!

Lietošanas pamācība

______________________________________________________________________________________________________________

• Продолжайте читать электронные книги и электронные журналы на русском языке! Доступ к электронному ресурсу BiblioRossica продлен до 14 июня!

Чтобы получить пароль доступа, свяжитесь с нами: [email protected]

БиблиоРоссика (www.bibliorossica.com) - современная электронно-библиотечная система, предназначенная для исследователей, преподавателей и студентов. В ней представлены коллекции актуальной научной и учебной литературы по гуманитарным, техническим и естественным наукам, но помимо научной и учебной литературы, Вы здесь найдете научно-популярную, художественную литературу и нон-фикшн.

Руководство пользователя

*Informācija no Kultūras informācijas sistēmu centra tīmekļa vietnes.