Izmēģini galda spēles "Atrodi sevi Eiropā" elektronisko versiju!

Ak, laimīgie tie, kuriem ziemas brīvdienas turpinās! Europe Direct informācijas centrs Valmierā kopā ar Valmieras integrēto bibliotēku piedāvā lielisku ideju brīvajam laikam! Galda spēle "ATRODI SEVI EIROPĀ" savulaik iesaistīja gan lielus, gan mazus aizrautīgus spēlētājus.

Izmēģini ELEKTRONISKO VERSIJU!

Spēle ir lejupielādējama kā samazināts Zip fails, kuru pašam jāatzipo, lai nokļūtu līdz spēlēšanai.

Spēlē pats un uzaicini arī vecākus, māsas un brāļus!

Europe Direct informācijas centrs Valmierā sadarbībā ar Valmieras bibliotēku 2014.gadā izveidoja izglītojošu galda spēli Valmieras bērniem. Spēle tika radīta ar mērķi, lai Valmieras skolēni varētu labāk iepazīt savu tuvāko apkārtni - pilsētu, kurā viņi dzīvo, kā arī gūt priekšstatu par Eiropu, kuras sastāvdaļa mēs esam. Tāpat spēle dod ieskatu 10 dažādās profesijās, zināšanās un iemaņās, ko pārvalda šo arodu meistari. Spēles "Atrodi sevi Eiropā" ideja ir parādīt, ka ikviens sasniegums sakņojas dzimtajā pusē, bet tālāk pasaulē ved paša uzcītīgs darbs, apņēmība un zinātkāre.