Izmēģini ko jaunu! E-BIBLIOTĒKA piedāvā grāmatas ikvienai gaumei un dvēseles stāvoklim

Bibliotēkas draugi un lasītāji! Tā kā Latvijā līdz 14.aprīlim izsludināta ārkārtēja situācija COVID-19 vīrusa dēļ, tad atgādinām, ka no 13.marta Valmieras integrētā bibliotēka ir slēgta. Sīkāka informācija.

Pienācis īstais laiks izmēģināt ko jaunu - piedāvājam plašu E-GRĀMATU kolekciju latviešu valodā! 3td.lv bibliotēkā ikvienam ir iespēja bez maksas lasīt latviešu un latviski tulkoto autoru darbus e-grāmatas formātā tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā.

Grāmatas atver pasauli un izdaiļo ikdienu, 3td.lv bibliotēkā ikviens atradīs savām interesēm, vaļaspriekiem un dvēseles stāvoklim atbilstošu izdevumu. Vienā mēnesī atļauts izlasīt līdz pat 18 e-grāmatām! LIETOŠANAS INSTRUKCIJA.

Lai reģistrētos un sāktu lasīt e-grāmatas, Tev nepieciešams Tavas publiskās bibliotēkas piešķirtais lietotājvārds un parole. Ja šādu autorizācijas datu nav, tad sazinies ar savu bibliotēku vai raksti uz e-pastu [email protected].

Ja vēl neesi Valmieras integrētās bibliotēkas lietotājs, tad piedāvājam reģistrēties bibliotēkā attālināti. Sīkāka informācija.