Iznākusi Tamāras Skrīnas dzejas grāmata “MINI”

Izdevniecība “Pētergailis” 2020. gada aprīlī izdevusi Tamāras Skrīnas dzejas grāmatu “MINI”.

Tamāra Skrīna dzīvo Valmierā. 1978. gadā iznāca viņas dzejoļu krājums “Dzintars asiņo”, bet 1986. gadā Tamāra publicējās kopkrājumā “Četri”. Ziemeļvidzemes laikrakstā “Liesma” periodiski lasāmi viņas dzejoļi. Ik gadus dzejniece septembrī piedalās Dzejas dienā Valmieras bibliotēkā.

Daina Sirmā, Tamāras Skrīnas dzejas grāmatas redaktore, tās priekšvārdā saka: “Mini apjoms ir mānīgs. Ap strupiem, aprautiem dzejas vārdiem plešas blīvi pieelpota, plaša, gudra un noslēpumaina laiktelpa, kur smalki niansēti sadzīvo spridzīga dabas lirika, sociāla groteska, mūžības zibšņi un dzīves smagums ar māla mēteli mugurā”.

Grāmatas atvēršanas svētki būs! Bet datumu, kā nojaušot šī pavasara neparastos notikumus, Tamāra Skrīna iekļāvusi krājuma noslēguma trīsrindē:

“Tikšanos atliksim

Līdz nenoteiktībai.

Tad gan noteikti.”

Grāmatas tapšanu atbalstījuši: Valsts Kultūrkapitāla fonds, Valmieras pašvaldība, Valmieras bibliotēka, Valmieras Zonta klubs.