Meditācijas vakari Valmieras integrētajā bibliotēkā sadarbībā ar Vidzemes Augstskolu

No 11.marta, otrdienās pl.18.00 Valmieras integrētās bibliotēkas 2.stāvā  notiks meditācijas vakari. Iepriekšējā pieteikšanās uz nodarbībām nav nepieciešama. Aicināts ikviens interesents ar vai bez iepriekšējas meditācijas pieredzes.

Pasākums iesākas ar īsu uzrunu par meditāciju un personības izaugsmes tēmām. Meditācijas nodarbība notiek klusumā, tā sastāv no divām 25 minūšu meditācijām ar 5 minūšu atpūtas starpbrīdi. Meditācija notiks sēžot uz krēsliem, speciāls apģērbs nav nepieciešams. Kopējais nodarbības ilgums – viena stunda.

Meditācija ir prāta attīrīšanas metode, kas ļauj mierīgi un līdzsvaroti sastapties ar dzīves spriedzi un problēmām. Meditācija ir pieejama katram, kurš iesākumā vēlas vienkārši nomierināt savas domas un emocijas, atbrīvoties no stresa, uzlabot koncentrēšanās spējas, nesatraukties par dzīves plūdumu un notikumiem tajā, atgūt līdzsvaru, veidot konstruktīvas un veselīgas attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem. Meditācijas laikā cilvēks mācās atlaist satraucošas atmiņas un rūpes par nākotni, kas nekad nebeidzas, un pievērst nedalītu uzmanību šim mirklim - vērīgi ieklausīties sevī, būt šeit un tagad.

Papildus informācija:
Inese [email protected]
Visvaldis [email protected]