Piedzīvo klātbūtnes efektu! Igauņu dzejnieks Contra + Eduarda Veidenbauma dzeja = tiešraides video eksperiments bibliotēkā!

Valmieras bibliotēkā jauna darba forma - tiešraides video (Live video). Projekta CreaTeams in Library aktivitāšu ietvaros tiek piedāvāta expromt (impromptu – bez iepriekšējas gatavošanās, improvizēta) aktivitāte. Pieslēdzamies, vērojam pasākumu un atsūtām atsauksmes!

Latviešu dzejas popularizēšana:

Otrdien, 3.oktobrī aptuveni plkst. 15.00 – 15.30.

Tiešraides video būs vērojams Valmieras bibliotēkas facebook lapā (Valmieras integrētā bibliotēka) - noslēpumaina pārraide no Abulas alus krodziņa "Kāpnes uz debesīm" Valmierā, svinot dzejnieka, tulkotāja, novadnieka Eduarda Veidenbauma 150.dzimšanas dienu.

Galvenais orators: CONTRA - mūsu laikabiedrs, ievērojamais igauņu ekstravertās dzejas spožs pārstāvis, tulkotājs, Veidenbauma prēmijas 2017 laureāts lasīs Eduarda Veidenbauma - 20.gadsimta latviešu dzejas aizsācēja - dzeju latviski, igauniski, krieviski, poliski, ungāriski.

Nebijušas izjūtas garantētas! Būsim kopā!

*Ja tiešraides laikā nebūs sanācis nokļūt pie interneta, tad nebēdājiet - vēlāk parādīsim arī videoierakstu.

________________________________________________________________________________________________________________________

Valmiera Library will try out a new form of work – LIVE VIDEO! Project CreaTeams in Library members are offered to experience exprompt (impromptu - done without previous preparation, improvised) activity - sign in to Facebook, watch what's happening and send feedback!

Introducing international listeners with Latvian poetry:

3 October 2017, 15.00 - 15.30.

We will celebrate the 150th anniversary of the famous Latvian poet, leading pioneer of the 20th century Latvian poetry, translator EDUARD VEIDENBAUM with a mysterious transmission from the Beer Pub "Stairs to Heaven" in Valmiera, - everyone is welcome to watch live video on Valmiera Library Facebook page (Valmieras integreta biblioteka).

The main orator: CONTRA - a striking representative of contemporary Estonian extravagant poetry, translator, winner of the Veidenbaum Prize in 2017 will read the poetry of Eduard Vaidenbaum in Latvian, Estonian, Russian, Polish, Hungarian.

Impressive feelings are guaranteed! Let's have a good time together ONLINE!

*If you do not manage to get to the internet during the live broadcast, then don't get disappointed - we will publish the recorded video later.