Preses izdevumi bibliotēkā

Aicinām uz bibliotēku Jaunajā 2018.gadā!

Piedāvājam plašu abonētās preses klāstu. Šogad Valmieras integrētā bibliotēka ir abonējusi 119 žurnālu un 19 laikrakstu izdevumus. Izdevumi pieejami latviešu, angļu, krievu un vācu valodās.

Jaunums šogad! -

Būvinženieris

 

Praktisks ceļvedis būvindustrijā. Neatkarīgs, profesionāls žurnāls par būvindustrijas aktualitātēm. Nozares jaunumi, apraksti, intervijas, stāsti par būvēm un cilvēkiem, profesionāļu autorraksti un pētījumi - katrs lasītājs atradīs sev tuvāko. Būvinženieris ir Būvindustrijas lielās balvas arganizētājs, skates Gada labākā būve Latvijā, konkursa Energoefektīvākā ēka Latvijā ekskluzīvais medijs. Sekojiet notikumiem nozarē! Žurnāls iznāk 6 reizes gadā - februārī, aprīlī, jūnijā, augustā, oktobrī, decembrī.

Kā tas strādā!

 

Augstākās kvalitātes žurnāls zinātkārajiem. Zinātne un tehnika, daba un kosmoss, transports, ķīmija un medicīna, vēsture un nākotnes tehnoloģijas aizraujošā un bagātīgi ilustrētā izdevumā. Žurnāls iznāk 4 reizes gadā.

Imperfekt

 

Jauns, apjomīgs grāmatžurnās sievietēm, kuras vēlas dzīvot ar prieku. Justies labi savā ķermenī, savā prātā, savā vecumā un savā laikā. Atbrīvoties no stereotipiem, būt brīvas no aizspriedumiem un nepakļauties dogmām. Pasmieties par sevi. Būt nepārejoši kaislīgās attiecībās ar dzīvi. IMPERFEKT ir kā īstas sievietes rokassoma. Šķietami haoss, kurā vari atrast visu ko. Daudzveidīgs saturs, spilgti autori, oriģinālas ilustrācijas, augsta poligrāfiskā kvalitāte. Katru izdevumu papildina stilīgi un noderīgi pielikumi. Žurnāls iznāk 4 reizes gadā.

EJ!

 

Jaunais aktīva dzīvesveida un piedzīvojumu žurnāls EJ - labākā izvēle jaudīgiem cilvēkiem! Stāsti, emocijas, pieredze, testi un ieteikumi - tas viss žurnālā EJ! Katrā numurā padziļināti ielūkojamies kādā no populārākajām amatieru fitnesa nodarbēm, aplūkojam, kāds ir labākais/piemērotākais inventārs, iesakām ķermeņa kopšanas produktus, pārtiku, kā arī stāstām, kas aktivitāšu laikā notiek organismā un kā kustas ķermenis. EJAM! Žurnāls iznāk 4 reizes gadā.

Pērle

 

Žurnāls aktīvām sievietēm 50+, kuras interesē mode, kosmētika, veselība. Kuras dodas īsos nedēļas nogales ceļojumos uz Eiropas pilsētām, gan arī tālos, eksotiskos piedzīvojumos. Sporto un strādā, atpūšanas spa un pirtīs, vārdu sakot dzīvo ar prieku. Žurnāls iznāk 6 reizes gadā.

Ārsts.lv

 

Veselības žurnāls. Latvijas Ārstu biedrība vēlas redzēt Latvijas iedzīvotājus veselīgus, aktīvus, dzīvespriecīgus, kas dzīvo ilgu un kvalitatīvu mūžu. Mēs stāstām patiesību par slimībām, to diagnostiku, ārstēšanu, rehabilitāciju un profilaksi, stāstām par ārstniecības metodēm, un mūsu autori ir savas jomas profesionāļi. Žurnāls paredzēts lasītājam (lasītājai) nemediķim, taču zinošam un izglītotam, vecuma grupā 35+. Tādēļ padomus bērniem un mazbērniem sniegsim caur māmiņas un vecmāmiņas prizmu. Žurnāls iznāk 12 reizes gadā.

Latvijas Mājas dakteris

 

Avīze par veselību un veselīgu dzīvesveidu. Klasiskās un tautas medicīnas ieteikumi dažādu slimību ārstēšanai un to profilaksei. Avīze iznāk 2 reizes mēnesī.