Sarunu festivāla LAMPA 2021 kopā skatīšanās vieta - Valmieras integrētā bibliotēka

Piektdien, 20. augustā plkst. 12.00-17.00, aicinām interesentus uz Sarunu festivāla LAMPA 2021 kopā skatīšanos Valmieras integrētās bibliotēkas 2. stāva lieltelpā.

Laikā, kad cilvēki kļūst aizvien asāki savos viedokļos un attieksmē vienam pret otru, par šī gada LAMPAS virstēmu izvirzīta CIEŅA, jo - saruna bez cieņas kļūst par cīņu.

PROGRAMMA tiks veidota uz vietas kopā ar skatītājiem - atbilstoši interesēm un vēlmēm.

Ieeja bez maksas.

Pasākumu klātienē drīkst apmeklēt tikai uzrādot derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu kopā ar ID-karti vai pasi.

Sarunu festivāls LAMPA ir vieta brīvai un cieņpilnai domu apmaiņai, vērtīgām sarunām, prāta asināšanai un redzesloka paplašināšanai. Tā ir iedvesmojoša un aizraujoša platforma visiem, kam ir, ko teikt, un visiem, kas gatavi uzklausīt.

Gandrīz visi festivāla pasākumi būs skatāmi www.festivalslampa.lv, bet daļa no tiem arī citās platformās, tostarp Facebook un populārākajos Latvijas ziņu portālos. Festivāla laikā norisināsies vairāk nekā 200 diskusijas un cieņpilnas sarunas par sabiedrībai aktuālām tēmām.