Sarunu festivāls LAMPA meistarklase “Kļūdīties ir forši!”

Valmieras integrētā bibliotēka savā 11. dzimšanas dienā apmeklētājiem un draugiem dāvina sarunu festivāls LAMPA meistarklasi “Kļūdīties ir forši!”. Lai gan ierasts, ka mēneša pēdējā ceturtdienā bibliotēka ir apmeklētājiem slēgta (metodiskā diena), uz pasākumu nāciet droši - durvis būs viesmīlīgi atvērtas!

“Kļūdīties ir forši” – ar šādu domu daudzi improvizatori kāpj uz skatuves, jo apzinās, ka bez kļūdām spēlēt improvizācijas teātri ir gandrīz neiespējami.

Arī ikdienas komunikācijā mēs pieļaujam kļūdas, kuras bieži ir nenozīmīgas, bet tāpat raisa nepatīkamas sajūtas. Sajūtas, kas rodas, kļūdoties svarīgu sarunu laikā, ir jāmēģina nobloķēt un neļaut tām ietekmēt savu labsajūtu un sarunas rezultātu. Kļūdas mēdz mūs stindzināt, neļaujot būt spontāniem, kavē spert soļus un izteikt vārdus, kurus vēlamies, un ietekmē mūsu pašapziņu.

Improvizācijas teātris ir vieta, kur iemāca apzināties kļūdas un pieņemt to radītās sajūtas vai izmantot tās savā labā, lai pilnvērtīgi baudītu darba, radošos un dzīves procesus.

Meistarklasi vadīs Tea Tree Impro dibinātāja un vadītāja Mairita Strūberga, kas jau 15 gadus nodarbojas ar improvizācijas teātri – tā pētīšanu un pielietošanu gan ikdienā, gan uz skatuves. Pieredzi improvizācijā Mairita guvusi, sākotnēji apmeklējot nodarbības skolas laikā un vēlāk - strādājot pie bakalaura darba “Improvizācijas teātris Latvijā”. Paralēli apmeklējusi vairāk nekā 10 improvizācijas meistarklases pie pasaulē pazīstamiem improvizatoriem, kā arī vadījusi savu improvizācijas teātri.

Ieeja ir brīva, uzrādot bezmaksas biļeti drukātā veidā vai viedtālrunī.

Norises vieta: Valmieras integrētā bibliotēka, Cēsu iela 4, Valmiera

29.novembrī, ierašanās no plkst. 17.00.

Vairāk informācijas un pieteikšanāshttps://festivalslampa.lv/lv/sarunu-skola

Nodarbība tapusi sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā, Valsts kultūrkapitāla fondu un Valmieras integrēto bibliotēku.