Seminārs bibliotēkā “Literatūras, mūzikas un teātra nozares virtuālie resursi: sabiedrības iesaiste un sadarbības iespējas”

Ceturtdien, 24.maijā  no 13:00 līdz 14:30 Valmieras integrētā bibliotēka aicina uz LU Literatūras, folkloras un mākslas institūta semināru “Literatūras, mūzikas un teātra nozares virtuālie resursi: sabiedrības iesaiste un sadarbības iespējas”, kas notiek Valsts kultūrkapitāla fonda projekta ietvaros un turpina izbraukuma semināru sēriju Latvijas novados. Semināra vadīs LU LFMI speciālisti: literatūrzinātniece Signe Raudive (Literatura.lv), teātra zinātnieces Dita Jonīte un Ieva Rodiņa, kā arī muzikoloģe Ilze Liepiņa.

Par semināru: LU LFMI kopš 1993. gada veido un izstrādā digitālos resursus (sākotnēji literatūras vēsturē un folklorā, tagad arī citās pētnieciskajās nozarēs). Pasākuma dalībnieki - novada izglītības, kultūras darbinieki, kā arī interesenti tiks iepazīstināti ar LU LFMI digitālajiem resursiem un tajos pieejamo informāciju, raisot sarunas par personībām teātrī, mūzikā un literatūrā, taču īpašu vērību veltot projekta gaitā jaunizstrādātajiem personību profiliem un sabiedrības iesaistei resursu papildināšanā. Pēc semināra speciālisti atbildēs uz interesentu jautājumiem un, ja nepieciešams, sniegs privātas konsultācijas.

Ieeja bez maksas.