Turpini lasīt un klausīties attālināti!

Turpini izmantot Valmieras integrētās bibliotēkas piedāvātās e-grāmatas, audiogrāmatas latviešu, krievu, angļu un citās valodās! Izmanto attālināto pakalpojumu priekšrocības - lasi jebkurā vietā, jebkurā ierīcē pilnīgi par brīvu! 

Vēlies izmēģināt? Raksti uz [email protected]lv un mēs Tev iedosim piekļuves datus un pamācīsim izmantot jebkuru no šiem resursiem. 

Ja nepieciešama konsultācija par datubāzu izmantošanu, zvani uz tālr.26665573

 

Arī reģistrēties par bibliotēkas lasītāju vari attālināti! Aizpildi VEIDLAPU (lejuplādējams Word dokuments) un nosūti to uz [email protected]lv. Ja Tev ir iespēja – paraksti to ar drošu elektronisko parakstu. Ja e-paraksts tagad nav pieejams, varēsi apliecināt savu identitāti bibliotēkas pirmajā klātienes apmeklējuma reizē.

 

E-grāmatas latviešu valodā - www.3td.lv 

Ikvienam ir iespēja bez maksas lasīt latviešu un latviski tulkoto autoru darbus e-grāmatas formātā tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā. Grāmatas atver pasauli un izdaiļo ikdienu, 3td.lv bibliotēkā ikviens atradīs savām interesēm, vaļaspriekiem un dvēseles stāvoklim atbilstošu izdevumu. Vienā mēnesī atļauts izlasīt līdz pat 18 e-grāmatām! LIETOŠANAS INSTRUKCIJA.

 

E-grāmatas angļu, spāņu, vācu un citās valodās - EBSCO eBook Public Library Collection

eBook Public Library Collection aptver 43 000 e-grāmatu nosaukumu, kas speciāli atlasīti atbilstoši publisko bibliotēku lasītāju vajadzībām. Kolekcija piedāvā gan populāru pieaugušo un jauniešu daiļliteratūru, gan plašu izglītojošu literatūras klāstu. Pēc grāmatu lejupielādes tās lietotājiem ir pieejamas arī bezsaistes režīmā. 

 

E-grāmatas un audiogrāmatas krievu valodā (līdz 31.maijam)

BiblioPlanet Basic Academic Collection (http://eng.biblioclub.ru/)

Non-fiction library (http://lib.biblioclub.ru/)

BiblioRossica (http://www.bibliorossica.com) 

Vairāk informācija par šīm datubāzēm ŠEIT

 

Gētes institūta piedāvājums vācu valodā - e-grāmatas, e-avīzes, filmas ONLEIHE digitālajā bibliotēkā

Onleihe sistēma ir Gētes institūta bibliotēkas digitāls bezmaksas pakalpojums. Šis serviss Jums sniedz iespēju lietošanā uz ierobežotu laiku saņemt digitālus medijus kā e-grāmatas, e-audio vai e-avīzes, tos vienkārši lejupielādējot mūsu Onleihe sistēmā. Pašreiz sistēmā ir pieejami 23.000 vienību. E-grāmatas, audiogrāmatas, žurnāli, avīzes, filmas, literatūra jauniešiem.

 

E-žurnāli angļu valodā - EBSCO MasterFILE Premier

Datubāzē pieejami vairāk kā 1500 visā pasaulē izdotu žurnālu, kas speciāli atlasīti atbilstoši publisko bibliotēku lasītāju vajadzībām. Lasi jaunākos žurnālus par dažādiem tematiem. Noteikti atpazīsi sev interesējošos žurnālus no tādiem nosaukumiem kā Time magazine, Popular science, Health, The New Yorker, People, Variety, Entertainment Weekly, Cosmopolitan u.c.

E-žurnāli pieejami gan tiešsaistē, gan lejupielādei savās ierīcēs.