Vai Tu lasi e-grāmatas? Izmēģini - tas ir ērti, daudzveidīgi un bez maksas!

Vai Tu lasi e-grāmatas? Izmēģini - tas ir ērti, daudzveidīgi un bez maksas! Grāmatas paver pasauli un izdaiļo ikdienu, plašajā e-grāmatu kolekcijā ikviens atradīs savām interesēm, vaļaspriekiem un dvēseles sajūtām atbilstošu izdevumu.

• Latviešu valodā. 3td.lv bibliotēkā ikvienam ir iespēja bez maksas lasīt latviešu un latviski tulkoto autoru darbus e-grāmatas formātā tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā.

• SvešvalodāsEBSCO datubāze piedāvā gan pieaugušo un jauniešu daiļliteratūru, gan plašu literatūras klāstu tādās jomās kā veselība, amatniecība, pavārmāksla, reliģija, izklaide, ģeogrāfija, finanses, ģimene, folklora, labklājība, mājsaimniecība u.c. Pēc grāmatu lejupielādes tās lietotājiem ir pieejamas arī bezsaistes režīmā.

• Krievu valodāBiblioplanet - pieredzējis grāmatizdošanas uzņēmums, kas galvenokārt fokusējas uz drukātiem izdevumiem no bijušajām padomju republikām, kā arī uz krievu akadēmisko literatūru. Lasiet e-grāmatas krievu, angļu un vācu valodās kolekcijā “Classic and Modern Literature”.

Lai sāktu lasīt e-grāmatas, Tev nepieciešamas bibliotekāra piešķirtas pieejas paroles. Ja šādu autorizācijas datu nav, tad ienāc vai raksti uz e-pastu [email protected]. Ja vēl neesi Valmieras integrētās bibliotēkas lietotājs, tad piedāvājam reģistrēties bibliotēkā attālināti: sīkāka informācija.