Valmieras bibliotēkas E-prasmju nedēļas aktivitātes!

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) 2016.gadā no 7. līdz 12.martam rīko jau septīto E-prasmju nedēļu Latvijā.

Valmieras integrētās bibliotēkas aktivitātes E- prasmju nedēļas laikā:

7.-12.marts

Nedēļas garumā bibliotēkas 2. stāvā pieejamas padziļinātas konsultācijas par:

·         Valsts un pašvaldību institūciju sniegtajiem e-pakalpojumiem portālā latvija.lv!

·         Valmieras pašvaldības e-pakalpojumiem

·         Bibliotēkas elektroniskajiem resursiem

E-pakalpojumi ir iespēja saņemt valsts un pašvaldību iestāžu pakalpojumus ar interneta starpniecību jebkurā sev izdevīgā laikā un vietā.

8.marts no plkst. 12.00-14.00

Piedāvājums visai ģimenei – Ienāc Nākotnes lasītavā

Ko var darīt bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļas “Nākotnes lasītavā”?  Te varēs uzspēlēt futbolu vai kādu citu no Xbox spēlēm, ceļot pa virtuālo realitāti Oculus Rift brillēs, varēs radīt savu datorspēli ar Hopscotch un visi kopīgi ilustrēt stāstu uz interaktīvā ekrāna.

Nāciet un iepazīstieties ar jauno tehnoloģiju piedāvājumu bibliotēkā!

09.marts plkst. 11.00

“Kā neapjukt informācijas okeānā?” – nodarbība Mazsalacas vidusskolas skolēniem.

Izzinoša nodarbība paredzēta, lai iepazīstinātu skolēnus ar to, kas ir informācija, kādi informācijas glabātāji darbojas Valmierā, kā tiem piekļūt, un kāpēc katram informācijas sabiedrības dalībniekam to būtu nepieciešams zināt? Nodarbība tapusi, sadarbojoties trīs informācijas iestādēm: Valmieras bibliotēkai, Valmieras Muzejam un LNA Valmieras zonālajam valsts arhīvam.

10.martā plkst.10.00. VIB Mācību klasē

Pasākuma apraksts: Swedbank mācību programma "E-prasmju skola". Mērķis apmācīt klientus darboties ar Swedbank internetbanku, telefonbanku, bankomātiem un norēķinu kartēm.

Iepriekšēja pieteikšanās - zvanot uz tālr.nr. 67448317 vai sūtot e-pastu: [email protected]

10.marts plkst. 16.00-18.00

Piedāvājums visai ģimenei – Ienāc Nākotnes lasītavā

Nāciet un iepazīstieties ar jauno tehnoloģiju piedāvājumu bibliotēkā!

11.03 plkst.14.30 – 16.00 vai 17.30-19.00

Informatīva un praktiska nodarbība “E-grāmatas: vai tas ir domāts man?”

Kas ir e-grāmatas? Kādas tehnoloģijas var izmantot e-grāmatu lasīšanai? Kā var Latvijā piekļūt pie e-grāmatām?

Nepieciešama iepriekšējā pieteikšanās pa e-pastu: [email protected]vai zvanot pa tālruni 64222464.

E-parsmju aktivitātes Latvijā!