Valmieras integrētā bibliotēka atsāk klientu apkalpošanu klātienē

Apmeklētāju ievērībai! Sākot ar 2021. gada 15. novembri, Valmieras integrētā bibliotēka atsāk klientu apkalpošanu klātienē. Valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā pakalpojumu sniegšanas process klātienē tiek organizēts sekojoši:

Ēkas vestibilā, Cēsu ielā 4, apmeklētājiem tiek pārbaudīts Covid-19 vakcinācijas / pārslimošanas sertifikāts un personu apliecinošs dokuments, skolēniem - testēšanas sertifikāts vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veikta skrīninga testu ar negatīvu rezultātu.

Personas ar sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas / pārslimošanas sertifikātu un bērni ar sadarbspējīgu sertifikātu vai derīgu testu var saņemt visus bibliotēkā klātienē pieejamos pakalpojumus.

Laika ierobežojumi:

• Preses lasītavas izmantošana – 30 minūtes;
  • Datorlasītava – 30 minūtes.

Bērnus līdz 12 gadu vecumam bibliotēku aicinām apmeklēt kopā ar pieaugušajiem. Bērniem no 12 gadiem jāuzrāda vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu skrīninga testu ar negatīvu rezultātu. Ja tādu uzrādīt nav iespējams, apkalposim individuāli C114 telpā.

Personas bez Covid-19 vakcinācijas / pārslimošanas sertifikāta tiek apkalpotas individuāli C114 telpā.

Pieejamie pakalpojumi:

• Grāmatu apmaiņa (aicinām rezervēt grāmatas jau iepriekš);
  • Datora izmantošana lietišķām vajadzībām (maksājumu veikšana, e-pakalpojumu saņemšana) - 15 minūtes;
  • Kopētavas pakalpojumi pieejami tikai darba dienās - pasūtījumu pieņemšana C114 telpā, norēķini skaidrā naudā.

Apmeklējot bibliotēku, lūdzam ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības norādījumus - bibliotēkas telpās jāievēro savstarpēja 2 metru distance (izņemot vienas mājsaimniecības pārstāvjus) un jālieto mutes un deguna aizsegs (izņemot bērnus līdz 7 gadu vecumam).