Valmieras integrētajā bibliotēkā - dokumentālā filma “Pasaka par tukšo telpu"

Otrdien, 27.martā plkst. 17.30 Valmieras integrētajā bibliotēkā kopīgi skatīsimies dokumentālo filmu “PASAKA PAR TUKŠO TELPU” - stāstu par izcilo scenogrāfu un pedagogu Andri Freibergu.

Latvija, 2017. Filmas garums: 1 stunda 35 minūtes. Pēc filmas uz jūsu jautājumiem atbildēs filmas režisore Krista Burāne.

„Tumšākā vieta gaismā nevar būt gaišāka par gaišāko vietu ēnā.” Šis ir viens no scenogrāfa Andra Freiberga citātiem dokumentālajā filmā, kas stāsta par viņa darbu un dzīvi.

Filmā savu pašportretu Andris Freibergs rada uz skatuves kā izrādes “Andris Freibergs” scenogrāfiju. Viņš izspēlē sevi kā vietu, kurā gandrīz astoņdesmit gadus ir bijis laiks spožiem panākumiem, traģiskiem zaudējumiem, dzimšanai, nāvei un sapnim par ideālās tukšās telpas radīšanu, kura sevī ietvertu vienlaicīgi visu un neko, galu un sākumu.

"Pasaka par tukšo telpu” tapusi Vides Filmu studijas (VFS) FILMS paspārnē.

Filma latviešu valodā.

Ieeja bez maksas.