Vēlaties lasīt e-grāmatas, bet neesat reģistrējies publiskajā bibliotēkā? Tagad visu varat izdarīt no mājām!

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Valmieras integrētā bibliotēka piedāvā reģistrēties bibliotēkā attālināti, lai nodrošinātu iespēju izmantot e-grāmatas un digitālos resursus.

Kas Jums jādara?

Aizpildiet VEIDLAPU (lejuplādējams Word dokuments) un nosūtiet to uz bibl[email protected]

Ja Jums ir iespēja – parakstiet to ar drošu elektronisko parakstu. Ja e-paraksts Jums tagad nav pieejams, varēsiet apliecināt savu identitāti bibliotēkas pirmajā klātienes apmeklējuma reizē.

Pēc aizpildītās anketas saņemšanas reģistrēsim Jūs par bibliotēkas lietotāju un nosūtīsim Jums autorizācijas datus reģistrācijai 3td.lv e-grāmatu bibliotēkā un instrukciju e-grāmatu piekļuvei. Turpmāk Jūs varēsiet izmantot arī visus Valmieras integrētās bibliotēkas attālinātos pakalpojumus.

E-pastā varat norādīt, kādi e-pakalpojumi Jūs īpaši interesē - mēs Jums nosūtīsim visu vajadzīgo informāciju.

· Elektroniskais katalogs (pēc ārkārtējās situācijas atcelšanas tiks atjaunota iespēja dokumentus rezervēt). Tagad ir saglabāta iespēja jau saņemtiem dokumentiem pagarināt izsnieguma termiņus.

· Rakstu elektroniska piegāde no žurnāliem un laikrakstiem. 2020.gadā abonēto žurnālu un laikrakstu saraksts

· Novadpētniecības kolekcija

· E-grāmatas latviešu valodā

· E-grāmatas svešvalodās