“Atvērtā Eiropa” Valmierā

29.jūlijā, VALMIERĀ norisināsies noslēdzošais EIROPAS PIECCĪŅAS posms par tēmu “Atvērtā Eiropa”.
Lai pieteiktos, jāaizpilda reģistrācijas anketa vietnē www.eiropas5cina.lv vai jāreģistrējas spēles norises dienā jebkurā no attiecīgajā pilsētā izvietotajiem kontrolpunktiem.

Šajā posmā spēli bagātinās “Mobilais zināšanu ekspresis”, kas ir zināšanu platforma, lai interesantā veidā ļautu izzināt Eiropu!
Jau atpazīstamais - Mobilais zināšanu ekspresis atradīsies starp t/c Valleta un Rīgas ielu, un aicinās daudzveidīgi iepazīt Eiropas Savienību - atpazīstot augļus, ko Latvija importē no citām valstīm, tādejādi pilnveidojot izpratni par ES valstu sadarbību, kas ietekmē ikviena cilvēka ikdienu. Tāpat aicinām likt lietā zināšanas un uzzināt ko jaunu, risinot šifrētu rēbusu un piedaloties atraktīvā spēlē par ES valstīm, to kultūru, simboliem, ēdieniem, tādejādi pilnveidojot izpratni par ES saukli "vienoti daudzveidībā”!

Spēle ES ERUDĪTS būs mobilā zināšanu ekspreša centrālais notikums, kura laikā tiek būvēts pēc iespējas augstāks zināšanu tornis, atspoguļojot ideju par līdzdalību un kopīgu Eiropas veidošanu. Spēle notiks laika posmā no plkst. 10:00 līdz 17:00 (starp t/c Valleta un Rīgas ielu) un plkst. 19:00 uz skatuves tiks noskaidrots uzvarētājs, kurš saņems SALDUMU GROZU.
Aktīvākie dalībnieki saņems piemiņas balvas, pozitīvu enerģijas lādiņu un nostiprinās izpratni, ka MĒS ESAM EIROPA!