Eiropas Parlamenta birojs Latvijā izsludina pieteikšanos veidot radio konkursus

Eiropas Parlamenta birojs (EPB) Latvijā aicina radio stacijas integrēt savā programmā konkursus par Eiropas Parlamentu (EP), kas informētu Latvijas iedzīvotājus gan par Latvijas deputātu paveikto darbu viņu EP komitejās, gan par 2019. gada maijā gaidāmajām EP vēlēšanām.

 

Konkursa saturs tiks piedāvāts no EPB puses. No radio puses nepieciešams profesionāls atbalsts, lai informāciju sagatavotu atbilstoši auditorijas vajadzībām un paradumiem ar mērķi sasniegt maksimāli labāko rezultātu, veicinot tās izpratni par Eiropas Parlamenta (viens no diviem ES likumdevējiem) lomu un nozīmi ES pilsoņu ikdienā, EP Latvijas deputātu darbu viņu komitejās. Mērķis - paaugstināt interesi padalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās 2019. gada maijā. Lūdzu, plašāku informāciju par Eiropas Parlamenta darbu un Latvijas EP deputātu aktivitātēm skatīt EPB Latvijā mājaslapā www.europarl.lv.

 

Tehniskās prasības: radio konkursam ir jāilgst vismaz vienu nedēļu (provizoriski 2018. gada oktobrī - tiks precizēts līdz septembra vidum). Tam jābūt reklamētam radio un radio sociālajos tīklos, nodrošinot maksimālās auditorijas sasniegšanu. EPB jāmin kā projekta organizators visos konkursos un konkursu reklāmas materiālos.

Vairāk lasīt šeit