Eiropas parlamenta deputāts Artis Pabriks iesaka lasīt grāmatas

Sarunas par literatūru un politiku. 28.jūlijā Valmieras integrētajā bibliotēkā viesojās Eiropas Parlamenta deputāts Artis Pabriks.

2016. gadā organizācija Public Libraries 2020 aicināja EP deputātus izveidot EP bibliotēku atbalsta grupu. Grupā reģistrējies 71 EP deputāts, no Latvijas A.Pabriks, S.Kalniete, R.Zīle. Šo grupu vieno interese par bibliotēkām kā nozīmīgu resursu katra cilvēka personīgajai izaugsmei un sabiedrībai kopumā. http://www.publiclibraries2020.eu

Valmieras integrētā bibliotēka ir Eiropas Parlamenta deputāta sadarbības partneris šīs vasaras lasīšanas veicināšanas aktivitātēs. Bibliotēkā notika diskusija par lasīšanas nozīmi, kā arī A.Pabrika iniciētā fotoprojekta izstādes atklāšana “Latvijas kultūrceltņu mantojums laikmeta griežos”.

Kopā strādājam un kopā svinam! Artis Pabriks kopā ar bibliotēkas personālu un lasītājiem, kuri aktīvi iesaistās bibliotēkas pakalpojumu attīstībā, piedalījās arī Valmieras pilsētas svētku gājienā “Valmiera lepojas”.

Saruna ar Arti Pabriku. Video