Latvijas bibliotēkās notiks pasākumu cikls par Eiropas nākotni un digitālajiem izaicinājumiem

No 9. septembra – 4. novembrim Latvijas reģionos, Eiropas Savienības (ES) informācijas punktos un Europe Direct centrā Jelgavā, notiks pasākumu cikls, veltīts Konferencei par Eiropas nākotni un digitālajiem izaicinājumiem. Cikla noslēguma pasākums paredzēts 4. novembrī ES mājā, Rīgā. Pasākumu ciklu rīko Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā sadarbībā ar Ārlietu ministriju, Eiropas Savienības informācijas punktiem bibliotēkās un Latvijas Drošāka interneta centru. Pasākumu ciklu vadīs žurnālists un TV3 moderators Arnis Krauze.

Pasākumu pirmo daļu veidos saruna par aktuāliem ES jautājumiem par drošības, nodarbinātības, veselības, vides un klimata izmaiņu tēmām, uzklausot iedzīvotāju viedokļus, un idejas; tā iesaistot dalībniekus Konferences par Eiropas nākotni norisē. Katrā no pasākumiem piedalīsies kāds no ES lietu ekspertiem (Ārlietu ministrija, Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā, Eiropas Parlamenta birojs vai kāds no Eiropas Parlamenta deputātiem).

Pasākumu otrajā daļā interesenti aicināti piedalīties digitālo prasmju mācībās, kuras vadīs Anita Priede, Latvijas Drošāka interneta centra lektore. Mācības aptvers praktisku informāciju par digitālo tehnoloģiju iespējām ikdienā, dezinformācijas un viltus ziņu atpazīšanu, izvairīšanos no dažāda veida krāpniecības.

Valmieras bibliotēkā pasākums notiks 21.septembrī. Sekojiet turpmākajai informācijai šeit un mūsu lapā sociālajā tīklā Facebook

Vairāk lasīt šeit