Seminārs Digitālā laikmeta izaicinājumi “Viedā Valmiera”

Ejam kopsolī ar laikmeta garu un izmatojam tā sniegtās iespējas! 6.februārī viesnīcas "Wolmar" konferenču zālē norisinājās Europe Direct informācijas centra Valmierā sadarbībā ar Valmieras bibliotēku un Valmieras pilsētas pašvaldību organizēts profesionālās pilnveides un tīklošanās pasākums "Digitālā laikmeta izaicinājumi "Viedā Valmiera"", kurā Valmieras pilsētas pašvaldības, pašvaldības iestāžu un NVO darbinieki labāk iepazina cits citu un uzzināja, kādas interesantas un sabiedrībai noderīgas lietas katrs ikdienā darām.

Gudri izmantotas, tehnoloģijas spēj darīt mūsu dzīvi ērtāku. Mēs visi ejam kopsolī ar laiku un visi piedalāmies tādas Eiropas veidošanā, kas atbilst digitālā laikmeta prasībām. Esam digitālie aģenti - ievācam un apstrādājam datus un mācāmies no citu valstu labākajiem piemēriem, lai sabiedrībai nepieciešamos pakalpojumus spētu sniegt vislabākajā veidā (piemēram, ēku energoefektivitāte, satiksmes plūsmas regulēšana, videonovērošana, industriālo teritoriju datubāze potenciālajiem investoriem, viedie informatīvie ekrāni pilsētvidē), piedāvājam plašu bezmaksas pakalpojumu klāstu (piemēram, iespējas, ko sniedz Valmieras integrētā bibliotēka, mobilā lietotne "Mana Valmiera", vienotais bezmaksas atbalsta tālrunis 8484, kas radīts, lai valmieriešiem atvieglotu ziņošanu par problēmām) un darām citas labas, uz jēgpilnu progresu vērstas lietas.

Vērtīga, informatīvi bagātīga, iedvesmojoša diena!

Pasākuma FOTO

PROGRAMMA