Dainis Poziņš

Latvijas aviācija Latvijas aviācija : 1919-1940

Šis izdevums sniedz vispusīgu informāciju par visnozīmīgākajām militārajā un arī civilajā aviācijā izmantotajām lidmašīnām un aviācijas tehnikas attīstību Latvijā no 1919.gada līdz 1940.gadam. Par katru Latvijas armijas un civilo lidmašīnu veidots atsevišķs stāsts ar katras tehnikas vienības raksturojumu un vizuālo attēlu. Izdevums ir bagātīgi ilustrēts ar unikāliem Latvijas Kara muzeja aviācijas fotogrāfiju kolekcijas materiāliem. Grāmatā aplūkotais mūsu valsts aviācijas attīstības posms sakrīt ar periodu, ko pasaules aviācijas vēsturē dažkārt sauc par “Aviācijas zelta laikmetu”, kad talantīgi inženieri eksperimentēja ar dažādiem tehniskajiem risinājumiem, konstruējot arvien ātrākas, augstāk un tālāk lidojošās lidmašīnas, kas ļāva pilotiem sasniegt jaunus lidojuma rekordus, pārvadājot kravas, pasažierus vai veicot militārus uzdevumus.

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

Pilns jaunieguvumu saraksts