Valdis Rūmnieks

No Raiņa līdz Čakam : atmiņas, piedzīvojumi un pārdzīvojumi, 1980-2018

Kuru latviešu rakstnieci apdraudēja traktors? Kā Čaks savā simtgadē neļāva Valdim Rūmniekam atvērt diplomātu? Kāpēc Rakstnieku savienībā ieradās policijas specvienība? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem, kā arī draiskulīgus un nopietnus stāstus par gadsimtu mijas kultūras personībām savā autobiogrāfijas otrajā grāmatā "No Raiņa līdz Čakam" piedāvā pazīstamais rakstnieks Valdis Rūmnieks. Pirmajā grāmatā "Starp Mežaparku un Murjāņiem" autors iemūžinājis atmiņas par bērnību, kas aizritējusi radošu cilvēku sabiedrībā, par studiju un pirmajiem patstāvīgā darba gadiem, bet otrajā - par vēlākajiem savas dzīves gadiem. Tajā turpinās rakstnieku piedzīvojumi, paša radošās kaislības un atklājas daži pilnīgi nezināmi literatūrvēsturiski fakti.

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

Pilns jaunieguvumu saraksts