Fotogrāfiju izstādes “Svalbāra” atklāšana

12.Okt

 

Valmieras integrētajā bibliotēkā 12.oktobrī plkst. 17.00 tiks atklāta fotogrāfiju izstāde “Svalbāra” un interesentiem būs iespēja tikties ar radio žurnālistēm Sandru Kropu un Paulu Gulbinsku un operatoru, izstādes “Svalbāra” fotogrāfiju autoru Māri Maskalānu.

Sadarbībā ar Ziemeļvalstu Ministru Padomes biroju Latvijā šī gada februārī radio raidījuma “Zināmais nezināmajā” un TV raidījuma “Izziņas Impulss” komandas devās ekspedīcijā uz tālo ziemeļu teritoriju Svalbāru, kur rada iedvesmu ne tikai lieliskiem raidījumiem, bet arī spilgtam foto stāstam. Izstāde atspoguļo Svalbāras unikalitāti - interesanto un neparasto  dabu un ekosistēmu - sniegu, ledājus, Arktiskos tuksnešus, tur mītošos putnus un zīdītājus. Izstāde bibliotēkā būs skatāma no 12.-31.oktobrim.


No 11.- 31.oktobrim Valmieras integrētajā bibliotēkā būs skatāma Ziemeļvalstu tulkotās literatūras izstāde “Ziemeļu vīzijas”. Izstādē varēsiet atrast  savus iecienītākos un iepazīt jaunus latviešu valodā tulkotus zviedru, somu, islandiešu, dāņu un  norvēģu daiļliteratūras izdevumus, kas pieejams Valmieras integrētajā bibliotēkā.