Ģimeņu rīts "Galda spēles lieliem un maziem"

23.Apr
Bērnu apkalpošanas nodaļa

Vai uzspēlēsim Alias, Cirks, Riču Raču, Ice Cool? Bet varbūt vēlies kļūt par Burtošanas čempionu?
Šīs un citas galda spēles gaidīs Tevi Ģimeņu rītā "Galda spēles lieliem un maziem" Valmieras bibliotēkā 23. aprīlī plkst. 11.00–14.00.

Jautrā atmosfērā kopā ar VIBJO "Sudraba ZIRG's" iepazīsim bibliotēkas galda spēļu daudzveidību, kā arī aicinām ņemt līdzi savas galda spēles un izaicināt tajās citus!

Ieeja pasākumā ir bez maksas, un iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama. Aicinām ievērot 2 metru distanci un šoreiz palikt mājās, ja noteikta mājas karantīna vai izolācija vai ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes.

Gaidīsim Tevi Bērnu apkalpošanas nodaļā, ņem līdzi ģimeni un draugus! Lai uzvar veiksmīgākais!