"Radošā rakstīšana": 2. nodarbība

Radošās rakstīšanas 2. nodarbība
19.Okt
Zoom

Tehnisku iemeslu dēļ mainīta Radošās rakstīšanas norises diena - tā notiks otrdienās.

Visiem interesentiem 2021. gada oktobrī un novembrī tiek piedāvāta iespēja piedalīties Valmieras bibliotēkas pieaugušo neformālās izglītības programmā "Radošā rakstīšana" (8 akadēmiskās stundas), kas licencēta Valmieras pilsētas pašvaldības Izglītības pārvaldē.

Nākošās nodarbības notiks tiešsaistē ik otrdienu 19. un 26. oktobrī  un 2. novembrī plkst. 18.30-20.00, tās vadīs Guntis Berelis, literatūrkritiķis un rakstnieks.

1. nodarbība notika 6. oktobrī: Ievads: Izlasi un izmet! Jeb – vai iespējams iemācīt rakstīt? Nodarbības ierakstu var noskatīties Valmieras integrētās bibliotēkas YouTube kontā.

2. nodarbība: Rakstniecības galējības. Savu spēju apzināšanās.

3. nodarbība: Teksta kvalitāte.

4. nodarbība: Noslēgums. Autora attiecības ar tekstu un apkārtējo pasauli.

Noslēgumā tiek izsniegts apliecinājums par dalību nodarbībās. Visi laipni aicināti!

Pieteikšanās tiem, kas vēlas piebiedroties nodarbībām tagad: [email protected]