Seminārs “Dzimtu vēstures pētniecība un ciltskoka veidošana”

26.Okt

Valmieras integrētā bibliotēka aicina dzimtu pētniekus uz semināru un praktisko nodarbību “Dzimtu vētures pētniecība un ciltskoka veidošana”

26.oktobrī no plkst. 10:00-14:00 bibliotēkā, Valmierā Cēsu ielā 4, notiks mācību seminārs un praktiskā nodarbība “Dzimtu vētures pētniecība un ciltskoka veidošana”. Semināru vadīs vortāla Ciltskoki.lv veidotājs Egils Turss, cilvēks ar daudzpusīgu un plašu pieredzi šajā nozarē. Seminārā tiks aplūkotas tēmas, kur internetā iespējams atrast informāciju par senčiem, kā meklēt un kā labāk izmantot atrasto informāciju tālākai pētniecībai, kā pareizi “izlasīt” digitalizētās baznīcu grāmatas, citu internetā pieejamo resursu apskats, kā arī nedaudz par ciltskoka veidošanai izmantojamām programmām.

Lai zināšanas nodarbības laikā praktiski nostiprinātu, aicinām semināra dalībniekus ņemt līdzi savus klēpjdatorus. Iepriekš piesakot klēpjdatora nepieciešamību, bibliotēka to pasākuma laikā var nodrošināt. Lai darbs semināra laikā ritētu bez aizķeršanās, dalībniekiem vēlams iepriekš piereģistrēties šajās tīmekļa vietnēs:

www.ciltskoki.lv

www.lvva-raduraksti.lv

www.familysearch.org

Interesenti aicināti pieteikt dalību un precizēt sev interesējošos jautājumus, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot pa tālruni 64281443. Dalība pasākumā ir bez maksas.

Valmieras integrētās bibliotēkas

novadpētniecības speciāliste