Noticis pirmais Bērnu žūrijas lasīšanas seminārs

Šogad pirmais Bērnu žūrijas lasīšanas seminārs aizritēja veiksmīgi un cerīgi, jo bērnu un skolu bibliotekāru interese par šo populāro lasīšanas veicināšanas programmu Latvijā un arī aiz tās robežām nav mazinājusies.

Aktīvākie šoreiz bija skolēni no Valmieras Pārgaujas sākumskolas, Valmieras  sākumskolas un 5.vidusskolas. Vasaras laikā bērni jau bija iepazinušies ar jauno grāmatu kolekciju un dažas arī izlasīja. Lielāku interesi izraisīja  jaunāko vecumu grupu (5+, 9+, 11+) lasāmviela. Lasīšanas eksperti prezentēja Jura Zvirgzdiņa "Miega pasaku" , Arno Jundzes "Kristoferu un Ēnu ordeni", Ievas Samauskas "Govs uz bagāžnieka". Sirsnīgā Rūses Lāgermanes "Mana laimīgā dzīve" uzrunāja daudzus lasītājus, tādēļ   tie  saņēma "darba" lapas par tēmu: "Kas padara manu dzīvi laimīgu".

Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļa aicina visus interesentus, arī vecākus, iesaistīties aizraujošā grāmatu lasīšanas maratonā, kas ilgs līdz decembra beigām un noslēgsies ar vērtēšanas anketu un īpašām piemiņas balviņām no LNB Bērnu literatūras centra.

Fotogalerija no pasākuma apskatāma šeit!

Informāciju sagatavoja Lolita Dreimane