Klucīšu diena Valmierā

9.janvārī no 11:30 līdz 16:00 Valmieras integrētās bibliotēkas telpās norisināsies Latvijas Lego fanu kluba jebšu LATLUG organizētā “Klucīšu diena Valmierā”. LATLUG savās rindās pulcē dažāda vecuma LEGO fanus un nodarbojas ar LEGO tematiku saistītu pasākumu organizēšanu visā Latvijā, lai parādītu cilvēkiem LEGO hobija plašās radošās iespējas.

“Klucīšu diena Valmierā” apmeklētājiem visas dienas garumā būs pieejami dažādi aktivitāšu galdi- brīvās būvēšanas stūrītis, LEGO Creator auto būvēšanas meistarklase un torņa būvēšanas sacensības ar balvām veiklākajiem būvētājiem. Jaunie autovadītāji varēs iemēģināt savu roku LEGO Technic ar pulti vadāmo auto vadīšanā. Tāpat būs iespēja iemēģināt roku ar programmējamu LEGO robotu veidošanā.

Būs aplūkojama LATLUG biedru kopīgi veidotā Latvijas lielākā LEGO pilsētas ainava 7.5 kvadrātmetru plašumā, kurā ir braucoši vilcieni, detalizēti izstrādātas ēkas un interesanti auto modeļi. Tehniski domājošie varēs detalizēti izpētīt dažādos modeļus plašajā LEGO Technic un Creator ekspozīcijā. “Zvaigžņu Karu” faniem par prieku būs arī dažādu LEGO Star Wars modeļu izstāde.

Pasākums ir bez ieejas maksas un piemērots bērniem, kuri jau prot darboties ar „parastajiem” LEGO klucīšiem.

Vairāk informāciju par LATLUG un mūsu LEGO aktivitātēm meklējiet Latvijas Lego fanu kluba Facebook lapā www.facebook.com/latlug.

Informāciju sagatvoja: Lauris Kļaviņš (LATLUG biedrs)