Jauno literatūras talantu konkursa “Bērnu literatūras maģija” 10 gadu jubileja

 

Piektdien, 7. oktobrī, no plkst. 10.00 Dikļu kultūras un tūrisma informācijas centrā norisinājās jauno literatūras talantu konkursa “Bērnu literatūras maģija” 10 gadu jubilejai veltīts pasākums ar nosaukumu “Sirdspuksti”.

Pasākuma ietvaros izskanēja  atmiņu stāstījumi par laiku pirms 10 gadiem, kad radās ideja par konkursa rīkošanu, un konkursa un tā dalībnieku literāro darbu attīstību gadu gaitā, Vika uzruna, atraktīvs sveiciens no Andra Akmentiņa, viesu sveicieni, muzikāli priekšnesumi no Limbažu dziedošajiem bērniem “Pogas” un mūziķa Reiņa Tomiņa, lasījumi no konkursa “Bērnu literatūras maģija” laureātu darbiem un noslēgumā – balonu laišana debesīs Vika pasaku parkā.

Pasākumu organizēja Dikļu pagasta bibliotēka ar Kocēnu novada domes, Dikļu pagasta pārvaldes un Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centra atbalstu. Dalībnieku un sveicēju pulkā pabija arī delegācija no Valmieras – bibliotekāri, skolotāji, kā arī bērni un jaunieši no Valmieras 5.vidusskolas un Valmieras sākumskolas. Skatīt foto: http://ej.uz/talantu_jubileja