Noslēdzies konkurss “Zinu, mīlu Latviju!”

 

Novembrī  uz Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļu īpaši tika aicināti 2.-6. klašu skolēni, lai piedalītos Latvijas dzimšanas dienai veltītajā pasākumā -konkursā “Zinu, mīlu Latviju! ”. Paldies visiem klašu kolektīviem no Valmieras Pārgaujas sākumskolas, Valmieras Viestura viduskolas, Zaļās skolas, kuri rada iespēju atnākt un pārbaudīt savas zināšanas, uzrakstīt savu vēļējumu Latvijai svētkos!  Paldies par  atsaucībus skolotājām Diānai Allikai, Madarai Vilnei, Ilzei Krievai, Velgai Krievai no VPS , Santai Adamsonei no VVV, Līvai Hasani no Zaļās skolas! Protams, liels paldies ari tiem dalībniekiem, kuri ar labām zināšanām konkursā piedalījās individuāli!

Ieskats dažos pasākuma FOTO.

Un tā - kopīgiem spēkiem esam Latvijai veltījuši vairāk kā pusotru simtu laba vēlējumu! Lūk- daži no tiem: 

  • Mīļā Latvija! Tev ziedēt un augt!! 
  • Es Tev , Latvija, novēlu lielu, draudzīgu un smaidīgu tautu, un lai Tu būtu pasargāta no ļaunumiem!
  • Lai nebūtu kara nemūžam!  un lai Latvija iztur līdz 10000000000 gadiem vismaz, ja ne pat vairāk!
  • Es novēlu Latvijai, lai tā tur savu neatkarību, tautu, tradīcijas, zīmes un karogu! 
  • Lai ir  nepiesārņota Latvija!
  • Mēs lepojamies ar Tevi, Latvija!
  • Latvija, lai Tev netrūkst dēlu un meitu, lai vienmēr saule strao, lai mūžam skaista iesi!! Lai rakstnieki raksta bērniem skaistas pasakas, lai gudri bērni Latvijā ir, lai Saeimā viss kārtībā, lai Dievs sargā manu dzimteni! Mīlu! 

Vēl tikai jāpiebilst, ka visi šī Valmieras bibliotēkas organizētā konkursa dalībnieki kā balvu saņem izrādes “Mauglis” apmeklējumu Valmieras Viestura vidusskolā 30.novembrī plkst. 14.00.

Liels paldies režisoram Robertam Segliņam un “Sprīdīša” dalībniekiem par iespēju noskatīties šo izrādi!

Tiekamies izrādē!