Orientēšanās PASĀKUMS VISAI ĢIMENEI "Vali, mierā"

 

Hey, hey, VIBJO draugi! Vai esat noilgojušies pēc kāda varena pasākuma? Ja atbilde ir apstiprinoša, tad ar prieku paziņojam, ka 8. jūlijā gaisā startēs orientēšanās pasākums visai ģimenei "Vali, mierā", kas veltīts Valmieras iepazīšanai.

8. jūlijā no plkst. 13.00 pie Hanzas namiņa Valmierā tiks dots starts pirmajām komandām, kas dosies trasē ar vienas minūtes atstarpi. Dalībnieki sacentīsies gan dažādos erudīcijas jautājumos, gan veiklības un ātruma disciplīnās, pildot aizraujošus uzdevumus.

Taču, lai viss noritētu gludi, dalībniekiem iepriekš līdz 6. jūlijam nepieciešams reģistrēties VIBJO "Sudraba ZIRG`s" mājaslapā: http://vibjo.mozello.lv/orientesana/  

Pasākuma norises dienā komandas no plkst. 12.30 pie Hanzas namiņa varēs apstiprināt ierašanos.

Uzdevumu trasē, iepazīstot dažādus objektus Valmierā, var doties gan ar jebkāda veida transportlīdzekli, gan kājām.

Vēlies jautri un lietderīgi pavadīt sestdienu? Tad ņem līdzi draugus, vecākus, vecvecākus vai kolēģus (komandā 2-4 cilvēki), piedalies pasākumā un pavadi sestdienu svaigā gaisā, labā kompānijā!

Pasākumu atbalsta veikals "Austris", SIA "Agate", salons "Zaiga", "Europe Direct" informācijas centrs Valmierā, izlaušanās spēle "Timemachine" un "Valmiermuiža".